SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

Nieuwe site SV NEC!

Afbeelding voor Nieuwe site SV NEC!
13 april 2011

De Supportersvereniging NEC is trots met het lanceren van de nieuwe website! De site is ontwikkeld in samenwerking met LinkU Internet Media.

Naast de nieuwe lay-out is het ook nieuw dat de site volledig geïntegreerd is met het Supportersvereniging Forum. Tevens kunt u zich inschrijven voor onze nieuwsbrief en zo het laatste nieuws van onze vereniging ontvangen. Ook nieuwsberichten/interviews uit ons clubblad De Goffertkreet zal binnenkort te downloaden zijn.

Voor leden van onze servicebussen Uli/De Gier bestaat vanaf volgend seizoen de mogelijkheid om zich online in te schrijven voor de uitwedstrijden. Het is niet meer mogelijk om online uw lidmaatschapgegevens aan te passen. Voor alle wijzigingen verwijzen wij u naar de contactformulieren op deze site.

Wij danken LinkU voor het totstandkomen van deze site en wensen u veel plezier om ons nieuwe online platform!