SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

Nieuwe overlegvorm SV en HKN

Afbeelding voor Nieuwe overlegvorm SV en HKN
18 maart 2018

De SV zal in nieuwe overlegvorm samen met de HKN de gesprekken met de directie vormen. Iedere zes weken zullen wij met de directie en RvC van NEC om tafel zitten. Hiermee is ook een einde aan de Raad van Supportersgeledingen (RvS) gekomen.

De RvS ontstond drie jaar geleden na de degradatie. Uiteindelijk stapten daar de HKN en 50 Plus uit en bleef de SV over met De Trouwe Honden, Legio Noviomagum, ForzaNEC, Zifo en De Bloedkuul. Sinds het begin van dit seizoen, met de komst ook van Wilco van Schaik, is er geëvalueerd of dit de beste overlegstructuur was en of je met deze samenstelling ook alle supporters vertegenwoordigd. Vanuit de directie kwam de wens om vaker bij elkaar te zitten, zeker ook weer met de HKN. Hier is nu het nieuwe overleg uit voortgekomen. ForzaNEC en De Trouwe Honden zullen nu een aantal keren per jaar aan tafel zitten in de vorm van het mediaoverleg, waar ook De Goffertkreet bij aansluit. De andere geledingen zullen twee keer per jaar met de directie overleg gaan voeren. Bij specifieke onderwerpen zullen zij, net als de “media geledingen” op uitnodiging ook kunnen aansluiten bij het SV/HKN overleg.