SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

Nieuw: Online shop SV NEC!

Afbeelding voor Nieuw: Online shop SV NEC!
16 februari 2011

De Supportersvereniging NEC heeft sindskort een eigen online fanshop. Buiten de thuiswedstrijden om is het mogelijk om fanartikelen te bestellen van de Supportersvereniging. Het zijn speciale producten die alleen verkrijgbaar zijn bij de Supportersvereniging, zoals shawls, feestartikelen en een mooie poef. Betalen via de fanshop gaat gemakkelijk. U kunt kiezen uit iDEAL of vooruitbetaling. De spullen kunnen worden thuisbezorgd of u haalt het bij de eerstvolgende thuiswedstrijd op in onze Skihut. Iedereen kan online bestellen, ook niet-leden van onze vereniging. Leden krijgen wel standaard 15% korting op de producten.

Speciale dank gaat uit aan BVB Media die door haar sponsoring de webshop mogelijk heeft gemaakt. U vindt de online fanshop op: www.svnecshop.nl. Neem een kijkje!