SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

Nieuw middencirkeldoek voorafgaand aan thuiswedstrijden

Afbeelding voor Nieuw middencirkeldoek voorafgaand aan thuiswedstrijden
1 februari 2023

Het zal de 12.500 supporters voorafgaand aan de wedstrijd NEC – Sparta Rotterdam (28 januari) niet zijn ontgaan. Het middencirkeldoek was na enige tijd van afwezigheid eindelijk weer terug in het Goffertstadion. Het door Jupiler en de Supportersvereniging ontworpen doek werd voor het eerst in gebruik genomen.

Het vorige doek, dat werd ontworpen en geplaatst door SV NEC, was dit seizoen niet meer zichtbaar door slijtage. In overleg met AB InBev, SV NEC en NEC is enige tijd geleden besloten dat het middencirkeldoek een wezenlijke bijdrage levert aan de uitstraling van het Goffertstadion. Als official bierpartner heeft Jupiler het middencirkeldoek bekostigd en aangeboden aan NEC en SV NEC!