SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

NEC zoekt supporterscoördinator (Vrijwilligersfunctie SLO)

Afbeelding voor NEC zoekt supporterscoördinator (Vrijwilligersfunctie SLO)
25 november 2020

N.E.C. is per 1 januari op zoek naar een supporterscoördinator. De supporterscoördinator is actief binnen Team Supporters. Heb je affiniteit met supporters, voetbal en N.E.C. in het bijzonder? Lees dan vooral verder! N.E.C. zoekt in eerste instantie één (of eventueel) twee vrijwilligers die deze functie/verantwoordelijkheden kunnen vervullen. In deze functie heb je tevens de kans op doorgroei tot een part time of full time dienstverband in de toekomst.

Als supporterscoördinator ben je dagelijks bezig met het verbinden van de kracht van de voetbalclub N.E.C. en de kansen en uitdagingen die zich voordoen onder de achterban in de regio. Het doel is om op deze manier de supporter beter te bereiken, een beter gevoel te krijgen wat er leeft onder supporters en vanuit de supporters de verbinding maken met de club en andersom.

Wat ga je doen? 

 • Zorgdragen voor het tot stand brengen, (onder)houden en het vergroten van de
  binding tussen (potentiële) N.E.C.-supporters in de breedte van de aanhang en N.E.C.;
 • Het uitdragen van de sociaal maatschappelijke betrokkenheid van N.E.C. en het
  zichtbaar maken bij een breed publiek;
 • Het opbouwen, bewaken en onderhouden van contacten met betrokken supportersgeledingen, door op te treden als gesprekspartner tussen supporters en club;
 • Het opbouwen en onderhouden van een goed netwerk met educatieve- en sociale
  (hulpverlening) organisaties en –instellingen;
 • Het ophalen van ideeën, activiteiten en projecten bij supporters, bewoners en direct betrokken organisaties;
 • Contacten onderhouden en kennis delen met andere Supporterscoördinatoren en
  betrokken partijen zoals de KNVB;
 • Het realiseren van een effectieve benadering en werkwijze ten aanzien van probleem veroorzakende.

Jouw profiel

 • HBO werk- en denkniveau, bij voorkeur een afgeronde sociaal maatschappelijke opleiding en aantoonbaar relevante werkervaring;
 • Kennis van de sociale kaart van Nijmegen is een pré;
 • Je bent bekend met de emoties die bij het voetbal komen kijken, kan deze gevoelens goed interpreteren en daar naar handelen;
 • Ervaren jongeren- en welzijnswerker of gelijksoortige functies/verantwoordelijkheden;
 • Ervaring met projectmatig werk;
 • Sterk in het onderhouden en uitbreiden van je netwerk;
 • Uitstekende communicatieve en contactuele vaardigheden op verschillende niveaus;
 • Resultaatgericht en besluitvaardig;
 • Doorzettingsvermogen en stressbestendig;

Aanvullende informatie
In deze functie ben je werkzaam in het team Supporters en Maatschappij van N.E.C. Deze uitvoerende functie vraagt om een zeer flexibel persoon die zich met grote regelmaat buiten kantooruren inzet voor de functie. Te denken valt aan het werken tijdens thuis- en uitwedstrijden van N.E.C.

De organisatie
Werken bij N.E.C. betekent werken in het kloppend voetbalhart van de regio Nijmegen. De organisatie heeft een belangrijke sociaal-maatschappelijke functie in Nijmegen en omgeving en een grote aantrekkingskracht. Op professionele wijze vullen wij dit in, door samen met passie te willen winnen in een omgeving waar iedereen zich thuis voelt en waar een gevoel van trots en respect voor elkaar en de club(cultuur) leeft. Ontwikkeling staat centraal in ons handelen. We willen samen
beter en creëren daarom een omgeving waarin onze medewerkers, klanten en andere
belanghebbenden het beste uit zichzelf kunnen halen op het gebied van kennis, vitaliteit en mentaliteit.

Interesse?
Herken jij jezelf hierin, heb jij een rood-groen-zwart hart en denk jij die welkome aanvulling te zijn voor N.E.C.? Stuur dan je cv mét motivatie naar Donna de Koning (HR): donna.dekoning@nec-nijmegen.nl