SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

NEC supportersavond op maandag 17 september

Afbeelding voor NEC supportersavond op maandag 17 september
11 september 2012

Op maandag 17 september wordt er weer een NEC supportersavond georganiseerd. Vanaf 20.00 uur is iedereen van harte welkom in de Jupliler Lounge (Gaanderij) in het Goffertstadion. De directie en trainer Alex Pastoor zullen aanwezig zijn. Om 20.30 uur begint het programma, waarin o.a. zal worden gesproken over de bestuurswisselingen, de financiële situatie en de transferperiode.

Wij vinden het belangrijk om iedereen op deze avond ook voldoende de gelegenheid bieden om aan het woord te komen. Op de supportersavond is daarom vanzelfsprekend voldoende ruimte gereserveerd om vragen te stellen. Als supporter kun je vooraf ook vragen indienen via info@nec-nijmegen.nl met als onderwerp: Supportersavond.

Tot maandag 17 september!