SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

NEC en SV NEC organiseren digitale supportersavond

Afbeelding voor NEC en SV NEC organiseren digitale supportersavond
13 juni 2020

Aanstaande woensdag organiseert NEC, in samenwerking met SV NEC, een digitale supportersavond. Bij deze online bijeenkomst schuiven trainer Rogier Meijer en algemeen directeur Wilco van Schaik aan om supporters op de hoogte te brengen van de huidige situatie bij de Nijmeegse club.

De supportersavond start rond 20.30 uur en zal ongeveer een uur in beslag nemen. De uitzending is live te zien op de YouTubepagina van NEC en is voor iedereen gratis te volgen. Voor supporters is het tevens mogelijk om voorafgaand aan de supportersavond vragen in te sturen. Hierbij wordt jouw vraag wellicht behandeld tijdens de livestream. Het inzenden van vragen kan hier.

Gedurende de livestream is het mogelijk om in de chat een vraag te stellen, enkele vragen zullen eveneens behandeld worden tijdens het gesprek.