SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

N.E.C. Deur Rij Mert On Tour!

Afbeelding voor N.E.C. Deur Rij Mert On Tour!
1 juli 2020

Na het enorme succes van de N.E.C. Deur Rij Mert komen N.E.C. en haar supportersgeledingen nu met een nieuwe variant omtrent het aanschaffen van een seizoenkaart. Middels de N.E.C. Deur Rij Mert On Tour zet N.E.C. een (letterlijke) stap naar haar supporters. Op zondag 5 juli zal de Nijmeegse club, met de spelersbus, diverse locaties bezoeken waarbij supporters de mogelijkheid hebben om een seizoenkaart van N.E.C. aan te schaffen.

Voor deze actie zijn N.E.C., SV NEC, East Side & HKN en Legio Noviomagum opnieuw de samenwerking aangegaan. Hierbij kunnen supporters een seizoenkaart aanschaffen bij de spelersbus van N.E.C. Hieronder zie je het schema van de dag.

10.00 uur – 10.45 uur: Malden. Kerkplein, Broekkant.
11.05 uur – 11.50 uur: Hatert. Jumbo, Hatertseweg 835.
12.20 uur – 13.05 uur: Kolping, Willemskwartier en Hazenkamp. Albert Heijn, Groenestraat 261.
13.25 uur – 14.10 uur: Waterkwartier en Wolfskuil. Schuin tegenover Jan Linders, Havenweg.
14.30 uur – 15.15 uur: Dukenburg en Lindenholt. Voetbalvereniging SCE, De Meeuwse Acker 2029.
15.35 uur – 16.20 uur: Beuningen. Woonboulevard, parkeerplaats aan de Hadrianussingel.
16.40 uur – 17.25 uur: Wijchen. Marktplein.

* Houd de socials van N.E.C. op 5 juli in de gaten voor de exacte locatie

Naast het aanschaffen van seizoenkaarten is het voor supporters mogelijk om merchandise van N.E.C., SV NEC en Legio Noviomagum te kopen.

Tot zondag!