SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

Minuut applaus voor Thijs Slegers in 12e minuut

Afbeelding voor Minuut applaus voor Thijs Slegers in 12e minuut
29 maart 2023

Afgelopen maandag overleed PSV-perschef Thijs Slegers op 46-jarige leeftijd na een oneerlijke strijd tegen leukemie. In februari maakte Slegers bekend dat hij de ziekte niet meer kon overwinnen en heeft zich toen ingezet voor de aanmelding van bloed- en stamceldonoren, waar duizenden mensen gehoord aan gaven.

Aanstaande zaterdag is zijn club PSV de tegenstander in ons Goffertstadion. Er zal voorafgaand aan de wedstrijd een minuut stilte zijn. Namens de supporters willen wij graag ons respect tonen voor Thijs en steun bieden aan de nabestaanden door in de 12e minuut massaal te applaudisseren.

Hopelijk wordt deze oproep massaal ondersteund.