SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

Met de SV naar Manchester United

Afbeelding voor Met de SV naar Manchester United
31 oktober 2011

Al vele jaren organiseert de Supportersvereniging NEC een meerdaagse trip naar Engeland. Deze reizen zijn erg populair, vanwege de gemoedelijke sfeer en goede organisatie. Na Londen en Newcastle wordt het jubileumjaar van de SV volgend jaar bekroond met een fantastische trip naar Manchester United!

De Supportersvereniging heeft veel werk gestoken in de organisatie van de trip. De reis vindt plaats tijdens het Paasweekend. Vertrek is op vrijdag 6 april 2012. Aan het einde van de middag vertrekken we per touringcar naar Schiphol waar we inchecken voor een rechtstreekse KLM-vlucht naar Manchester. Na aankomst is een uitstekend hotel gereserveerd op Manchester United.

Zaterdag 7 april is matchday! Om 16.00 uur speelt Man Utd dan tegen Queens Park Rangers. Beleef de geweldige sfeer op Old Trafford. Bekijk wereldsterren als Wayne Rooney, Nani en Ryan Giggs live. Na de wedstrijd wordt in het Red Café nog een 2-gangen maaltijd geserveerd en zal een Man Utd legende aanwezig zijn.
De rest van de avond en zondagmorgen kunt u zelf indelen. Op 8 april vertrekken we om 16.00 uur huiswaarts. Omstreeks 20.00 uur arriveert u per touringcar weer bij het opstappunt in Beuningen.

Prijs: € 369,00 per persoon.

Inclusief:

  • RED CAFÉ POST-MATCH PREMIER arrangement voor de wedstrijd Manchester United – Queens Park Rangers (bestaande uit o.a. ticket North West Quadrant, 2-gangen maaltijd, wedstrijdprogrammaboek, Manchester United Legend Q&A).
  • Heen- en retourvlucht met KLM vanaf Schiphol
  • 2 overnachtingen in Crowne Plaza Manchester Airport **** (o.v.b.)
  • Transfer per luxe touringcar van en naar Schiphol
  • Een overgetelijke trip naar Manchester United

Deelname is exclusief voor leden van de Supportersvereniging.

Meer informatie:
Neem voor meer contact op met Johan Bouwman, via e-mail johan@svnec.nl of 06-53904422.

Inschrijven:
Direct inschrijven kan op: http://www.svnec.nl/manutd