SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

Kwartfinale om 16.30 uur ‘teleurstellend’

Afbeelding voor Kwartfinale om 16.30 uur ‘teleurstellend’
10 februari 2021

SV NEC vindt het teleurstellend dat de kwartfinale tegen VVV-Venlo op woensdag 17 februari op het tijdstip van 16.30 uur wordt gespeeld. Het is voor veel supporters die werken of andere verplichtingen hebben een erg ongunstig tijdstip. Een samenloop van diverse redenen zorgt voor deze vroege aanvangstijd.

Navraag bij NEC en de KNVB leerde ons dat er op Champions League avonden van de UEFA niet vanaf 20.45 uur gevoetbald mag worden. Omdat ook de kwartfinale tussen Heerenveen en Feyenoord is afgelast, spelen zij om 18.45 uur.

Vanwege uitzendrechten worden beide wedstrijden op aparte tijden gespeeld. Bovendien laat het competitieschema vanwege andere afgelastingen weinig verschuivingen toe.