SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

Kerstbingo weer druk bezocht

Afbeelding voor Kerstbingo weer druk bezocht
14 december 2022

Na twee jaar kon eindelijk de jaarlijkse kerstbingo van SV NEC georganiseerd worden. De opkomst was weer als vertrouwd met ruim 100 deelnemers. Het werd een gezellige avond, met dank aan de sponsoren die voor een mooie prijzenpot zorgden. De avond begon om 20.00 uur en eindigde rond 23.30 uur. Er waren 8 bingorondes en drie loterijen, waardoor veel leden met een prijs naar huis gingen.

We danken de vrijwilligers en sponsoren die deze avond mogelijk hebben gemaakt:
Betuwe Express
Cafetaria Ugala
Casa Valencia ( tapas restaurant
Coop
Dionysos ( Grieks restaurant
Evenementen Begeleiding Nijmegen
Fons Ernens
Guilty Monkey
I Love Nijmegen / Dedicated
NEC Nijmegen
Shots
Sligro Nijmegen
Tuinwereld Malden
Van Loveren tankstations