SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

Kerstbingo op zaterdag 21 december

Afbeelding voor Kerstbingo op zaterdag 21 december
21 november 2019

De Supportersvereniging organiseert op zaterdag 21 december de jaarlijkse kerstbingo. Vanaf 20.00 uur zullen 8 bingorondes gespeeld worden waarbij mooie prijzen te winnen zijn. Vertrouwd zijn de NEC-ronde, foute ronde en de hoofdprijs ronde. Nieuw is ook nog een pechvogelronde en we spelen we een loterij.

Deelname kost, nog steeds, slechts 10 euro. Per ronde krijg je 3 bingokaarten. De bingo zal gehouden worden in Brasserie BIKKELS van het Goffertstadion. Inloop vanaf 19.00 uur. Toegang alleen voor leden van de SV (per lid 1 introducee).

Wilt u zelf ook bijdragen aan de bingo met een leuke prijs. Neemt u dan contact met ons op via bestuur@svnec.nl of telefonisch 06 – 11 07 94 59.