SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

Kaartprijs uitvakken volgend seizoen 6 of 10 euro

Afbeelding voor Kaartprijs uitvakken volgend seizoen 6 of 10 euro
18 mei 2019

Nu we weten dat we weer een jaar Eerste Divisie moeten spelen, is er voor de uitsupporters een lichtpuntje te melden. In de Eerste Divisie geldt volgend jaar in alle uitvakken een maximale kaartprijs.

Uitsupporters in de eerste divisie betalen vanaf komend seizoen 10 euro voor uitduels, en zelfs maar 6 euro bij vervoersrestricties (autocombi, buscombi etc.). Met de standaardtoeslag van NEC betaal je dan ca. 10 a 11 euro voor een ticket bij een autocombi en rond de 22 euro voor een buscombi.

Supporterscollectief Nederland heeft dit afgesproken in overleg met de clubs uit de Eerste Divisie (CED). Een jaar eerder was al met de eredivisie een uniforme kaartprijs voor uitvakken afgesproken van 15 euro en 9 euro bij vervoersrestricties. Dat zorgde afgelopen seizoen voor 10 procent meer uitsupporters.