SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

Jaarlijkse incasso en nieuwe pasjes

Afbeelding voor Jaarlijkse incasso en nieuwe pasjes
15 juni 2018

Vanaf vandaag ontvangen alle leden de factuur voor de contributie van het seizoen 2018-2019. Leden waarvan het e-mailadres bekend is, ontvangen deze vandaag. Bij leden waarvan dit niet bekend is, wordt een factuur per post gestuurd.

De factuur wordt verstuurd uit naam van ClubCollect waar de SV ook dit jaar weer mee samenwerkt.

Met de inloggegevens die in de factuur (mail/brief) vermeld staan kan de contributie direct overgemaakt worden via iDEAL of je kan er voor kiezen de contributie in termijnen te betalen. Betaal je niet gelijk, dan zal de contributie automatisch geïncasseerd worden na 14 dagen.

Het ledenpasje wordt verstuurd als de betaling ontvangen is en wordt eind juli per post verstuurd.