SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

In nagedachtenis van Rocky

Afbeelding voor In nagedachtenis van Rocky
22 februari 2015

Afgelopen week hebben wij allen kennis genomen van het trieste ongeval van Rocky. Rocky, lid van de HKN en kameraad van de East-Side was zijn hele leven NEC’er, of zoals ze bij de HKN zeggen Eniesee’er.  Mijn  gedachten zijn bij zijn vriendin en zijn kinderen, maar uiteraard ook bij zijn kameraden van de East Side en HKN.

Elke gebeurtenis geeft zo zijn discussies, zo ook bij dit trieste ongeval. Echter ben ik van mening dat dit nu niet op zijn plaats is, en dat wij allemaal gezamenlijk als één NEC deze rouwfase moeten doorlopen. Voor de familie maar zeker ook voor zijn NEC kameraden.

Een echte NEC’er verdient het respect wat zijn vrienden hem willen geven en de buitenstaander moet gewoon op zo’n moment het fatsoen hebben dit te respecteren. 

Aankomende woensdag is de uitvaart van kameraad Rocky. Ik wens zijn familie en vrienden heel veel sterkte toe op deze hele zware dag. Het zal ongetwijfeld gepaard gaan met veel emotie. Wij zullen vanaf de zijlijn op gepaste wijze respect tonen.

Namens het bestuur van de Supportersvereniging, 
Harold Bastiaans