SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

In memoriam: Gitta van Dinteren

Afbeelding voor In memoriam: Gitta van Dinteren
14 oktober 2022

Gisteren bereikte ons het trieste bericht dat Gitta van Dinteren is overleden. Ze is slechts 49 jaar oud geworden. Gitta was een gewaardeerde vrijwilliger binnen onze vereniging. Ze hield zich bezig met de organisatie van diverse activiteiten en hielp ook bij thuiswedstrijden op het veld bij de vlaggenzwaaiers.

Haar plotselinge overlijden schokt ons en de NEC familie diep. Gitta was een fanatieke supporter die, als ze kon, alle thuis- en uitwedstrijden bezocht. Ze was een vertrouwd gezicht en geliefd bij veel supporters. Onze gedachten gaan uit naar haar man Twan, haar familie, vrienden en andere nabestaanden. We wensen jullie heel veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. We zullen Gitta enorm missen.