SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Iedereen naar binnen of niemand?

FC Twente heeft in samenspraak met met supporters- en businessgeledingen het standpunt ingenomen om het stadion gesloten te houden totdat de stadionbezetting minimaal 2/3 is. NEC heeft onze mening gevraagd over dit statement en wij willen door een korte raadpleging onder supporters peilen hoe wij erin staan.

Bij 1/3 capaciteit is de verwachting dat iedere seizoenkaarthouder maar 1 op de 3 wedstrijden aanwezig kan zijn. Een nieuw weegmoment van het kabinet is over 3 weken (16 februari). Op dat moment hebben we alleen de kwartfinale van de beker gehad (waarschijnlijk 9 februari) en het is maar de vraag of dan de capaciteit daarna weer omhoog kan. Nu ervoor kiezen, is dan ook straks zonder publiek. Aan de andere kant, als meer clubs dit statement overnemen is dit een krachtiger statement richting de overheid.

We zijn benieuwd naar jouw mening! Graag een reactie voor vandaag 18.00 uur!

Vrienden van SV N.E.C.

Ook vriend van SV N.E.C. worden? Meld je aan