SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

“Hopelijk NEC wél live op TV”

Afbeelding voor “Hopelijk NEC wél live op TV”
15 maart 2021
Vandaag werd bekend dat de wedstrijden in de vierde periode niet meer allemaal live uitgezonden door ESPN. De clubs kunnen er nu voor kiezen om zelf de liveuitzending te bekostigen voor een bedrag van 7500 euro per wedstrijd (waarbij clubs ook onderling de kosten kunnen verdelen).
 
SV NEC is met NEC in gesprek gegaan om te kijken of de wedstrijden toch uitgezonden kunnen worden. In de derde periode is dit wel gelukt, maar we wisten bij voorbaat al dat het voor de vierde periode lastig zou worden. Het is goed om te melden dat NEC serieus de mogelijkheden onderzoekt om het te financieren. We hopen dat dit een tijdelijke oplossing is en op korte termijn ook weer publiek bij de wedstrijden kan zijn.