SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

Het NEC ‘Thuus voor de Buus’ pakket!

Afbeelding voor Het NEC ‘Thuus voor de Buus’ pakket!
3 juni 2020

Het NEC ‘Thuus voor de Buus’ pakket. Exclusief te koop voor slechts 10 euro tijdens de NEC Deur Rij Mert!

Aanstaande zaterdag is van 9.00-17.00 uur de mogelijkheid je seizoenkaart te verlengen of aan te schaffen tijdens de NEC Deur Rij Mert. In de bussluis van het Goffertstadion kom je ook langs de kraampjes van Legio Noviomagum, East Side & HKN en bij onze Supportersvereniging.

Wij verkopen tijdens deze dag een mooi pakket voor slechts een tientje! De inhoud betreft een sixpack Hertog Jan, blikje fris, flesje water, chips, candybar, borrelnootjes, NEC vlaggetjes, notitieblokje en een prachtige replica-poster FC Barcelona – NEC (A3 formaat). Bovendien ontvangen de eerste 40 supporters een gratis Supporterskalender 2020.

Tot zaterdag!