SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

Het is onwerkelijk.

Afbeelding voor Het is onwerkelijk.
29 mei 2017

Het is onwerkelijk. Als club zijn we gedegradeerd. Terug bij af. De spelers hebben alles gegeven, ze konden niet beter. Ronnie en Potje ook. We denken vandaag aan de mensen op kantoor, wiens baan afhankelijk is van degradatie. We hopen echt dat hierin geen verkeerde keuzes worden gemaakt.

Het was gisteren ook het afscheid van Leiwakabessy. Jarenlang een boegbeeld voor de club. Wij hadden gisteren toch een ander afscheid gepland. Maar dat afscheid komt er ook, op een wijze die bij NEC past. 

De supporters blijven altijd gaan. Ook volgend jaar staan wij er weer. De Schup krijgt deze zomer een prachtige nieuwe muurschildering. De nieuwe pasjes komen er weer aan. We hebben nieuwe plannen voor onze vereniging. 

Wij hopen op jullie steun. Hou hoog de naam van NEC, in voor en tegenspoed!