SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

Gesprekken gemeenteraad weer hervat

Afbeelding voor Gesprekken gemeenteraad weer hervat
8 oktober 2012

Begin dit jaar besloot de gemeenteraad na het mislukken van het Topsport- en Innovatiepark dat de verbouwing van het Goffertstadion niet meer aan de orde is. Als reactie daarop zijn de verschillende supportersgeledingen in gesprek gegaan met het College van B & W van Nijmegen en een aantal gemeenteraadfracties (zie ook).

Er is gesproken met de PvdA, VVD, Stadspartij Nijmegen Nu en D66. De reacties zijn per partij wisselend. Door vakanties en het zomerreces zal nu gesproken worden met de andere partijen. De contacten waren al gelegd met GroenLinks, Gewoon Nijmegen en CDA. Ook hopen we dat de SP en VSP nog ingaan op de uitnodiging.

We zullen na het spreken van alle partijen met onze bevindingen komen en dit voorleggen bij NEC, het College en de gemeenteraad. Uiteraard zullen we dit ook openlijk communiceren naar onze achterban.