SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

Ga mee naar Fortuna Düsseldorf – 1860 München!

Afbeelding voor Ga mee naar Fortuna Düsseldorf – 1860 München!
29 maart 2015

De Supportersvereniging heeft voor het einde van dit seizoen nog een leuke activiteit georganiseerd voor haar leden:

Wedstrijdbezoek Fortuna Düsseldorf – 1860 München. 

Zaterdag 25 april vertrekken we per touringcar om 9.30 uur vanaf de Goffert naar Dusseldorf, waar om om 13.00 uur de wedstrijd uit de 2. Bundesliga begint. Aankomst zal ca. 1,5 uur voor de wedstrijd zijn. Na de wedstrijd kan je op eigen gelegenheid de stad in voor een hapje en een drankje. Om 20.00 uur is het vertrek retour naar Nijmegen. 


Fortuna Düsseldorf speelt in de Esprit Arena, een stadion dat plaatsbiedt aan 54.600 toeschouwers. Vanaf Nijmegen is het ca. 1,5 uur rijden. Düsseldorf is één van de grootste steden in het Ruhrgebied, gelegen aan de Rijn en bekend om de gezellige kroegen, restaurantjes en winkelstraten. 

De kosten voor dit uitstapje bedragen € 47,00 inclusief zitplaats lange zijde en het vervoer per touringcar. Aanmelden kan tot 11 april. Betaling geschiedt via automatische incasso of contant voorafgaand aan NEC-Sparta. 

Deelname alleen voor leden. Bij onvoldoende deelname kan de reis geen doorgang vinden. 

Klik hier om je aan te melden!