SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

Ga mee naar de Kerstmarkt in Luik en Maastricht!

Afbeelding voor Ga mee naar de Kerstmarkt in Luik en Maastricht!
7 oktober 2011

De jaarlijkse kersttrip is populair onder onze leden. Ga dit jaar met de Supportersvereniging mee naar de kerstmarkten in Luik en Maastricht. Vertrek op zondag 11 december 2011.

Ochtend
Het Belgische Luik ligt net over de grens bij Maastricht. De kerstmarkt van Luik is niet alleen de grootste van België, maar ook de oudste. Ook kan je de zondagmarkt La Batte in Luik bezoeken. Iedere zondag ligt deze als een drukbezaaide slinger met een lengte van wel 2 kilometer op de Maaskade. Na je bezoek aan de markt is het heerlijk bijkomen in een van de café’s nabij de markt.

Middag
De kerstmarkt van Maastricht begint aan alweer haar tiende editie van Winterland Maastricht. Het Vrijthof ondergaat een metamorfose die haar weerga niet kent en wordt omgetoverd tot een waar kerstparadijs waar u oren en ogen te kort komt. Zowel jong als oud hoeft zich geen moment te vervelen. Tevens is de kerstmarkt in Maastricht deels overdekt, waardoor het zowel bij goed als minder mooi weer goed toeven is.

Datum: Zondag 11 december 2011
Vertrektijd: 8.00 uur: Beuningen, parkeerplaats McDonald’s
8.15 uur: Nijmegen, Hatertseweg, Bushalte Emté Supermarkt
Thuiskomst: 21.00 uur
Prijs leden: € 17,00 p.p. introducé toegestaan

 

Opgeven: e-mail johan@svnec.nl, tel. 06-53904422 of tijdens wedstrijddagen bij de Skihut