jij voelt je wel erg snel geprovoceerd en gekwetst ......zoete aardbei schreef: ↑ma 30 jan 2023, 21:18je zoveelste poging tot provocatie hier.mschr schreef: ↑ma 30 jan 2023, 21:17Is geen utopie. Zo applaudisseerde ik voor hem toen hij tijdens NEC-Vitesse in 2016 de 0-1 maakte. Fans blijven fans.Polleke schreef: ↑ma 30 jan 2023, 21:06Weet je... ik lees dit alles en denk vaak terug aan dat moment dat hij ging.
En hoe dubbel ik toen was.... had hij voor elke andere club gekozen was het simpel geweest. Maar hij koos voor Vitesse. Inmiddels is ook wel duidelijk dat NEC ook niet onschuldig was in dit verhaal.
Simpel gezegd: ik ben een fan van Foor als voetballer. Ik was niet blij dat hij wegliep, maar snapte het achteraf wel. En ik was ook weer niet blij dat hij voor Vitesse koos, maar zelfs dat snapte ik achteraf wel.
En nu kiest hij voor voetbal bij Cambuur.... feit is dat zijn missie gefaald heeft. Hij vertrok immers deels door die ambitie.
Het is jammer... maar ik hoop zelfs bij hem dat hij ooit terugkeert.
Weet je... tegen Cambuur kunnen we twee dingen doen als publiek. Hem eraan herinneren dat hij een foute keus maakte door naar Vitesse te gaan. Of hem herinneren dat hij een kind van de club is en van Nijmegen. Ik hoop dat we het laatste gaan doen, al is dat denk ik... een utopie.
Navarone Foor
Re: Navarone Foor
Risus abundat in ore stultorum
Re: Navarone Foor
Navarone Succes Bij cambuur.
Re: Navarone Foor
Dat is niet waar, Ole speelde best goed.Curva schreef: ↑di 31 jan 2023, 10:48Jazeker een held, want mede dankzij zijn waardeloze spel tegen ons konden we een 3-1 overwinning bijschrijven.DRS schreef: ↑di 31 jan 2023, 09:20Ole een NEC heldE.B schreef: ↑di 31 jan 2023, 09:13Als Ole en Foor NEC-helden zijn dan is zo'n titel snel verdiend en eigenlijk dus geen drol waard.![]()
En als Mschr bedoeld dat je respect kan houden voor ex-spelers, dan moet ik heb daarin gelijk geven. Een staande ovatie is natuurlijk gestoord.
- Bottendaal
- Berichten: 12578
- Lid geworden op: vr 31 aug 2012, 09:26
- Contacteer:
Re: Navarone Foor
Wat ben je toch een clown.
(Gefeliciteerd, +1 in je reactie-turf-boekje. Het zal je broekje weer doen bollen)
Re: Navarone Foor
NEC-held = door NEC opgeleide speler die kan voetballen en voor NEC heeft gevoetbald.E.B schreef: ↑di 31 jan 2023, 09:13Als Ole en Foor NEC-helden zijn dan is zo'n titel snel verdiend en eigenlijk dus geen drol waard.
Re: Navarone Foor
Voor mij is wel wat meer nodig voor je de titel 'held' krijgt. Ik weet ook niet of Foor voor mij daaraan voldoet. Maar ik heb niks tegen hem hoor, wens hem succes bij Vitesse.mschr schreef: ↑wo 01 feb 2023, 10:44NEC-held = door NEC opgeleide speler die kan voetballen en voor NEC heeft gevoetbald.E.B schreef: ↑di 31 jan 2023, 09:13Als Ole en Foor NEC-helden zijn dan is zo'n titel snel verdiend en eigenlijk dus geen drol waard.
Re: Navarone Foor
hij gaat naar Cambuur ....Polleke schreef: ↑wo 01 feb 2023, 12:04Voor mij is wel wat meer nodig voor je de titel 'held' krijgt. Ik weet ook niet of Foor voor mij daaraan voldoet. Maar ik heb niks tegen hem hoor, wens hem succes bij Vitesse.mschr schreef: ↑wo 01 feb 2023, 10:44NEC-held = door NEC opgeleide speler die kan voetballen en voor NEC heeft gevoetbald.E.B schreef: ↑di 31 jan 2023, 09:13Als Ole en Foor NEC-helden zijn dan is zo'n titel snel verdiend en eigenlijk dus geen drol waard.
Risus abundat in ore stultorum
Re: Navarone Foor
Owja..... hij houdt schijnbaar van geel.flipsen schreef: ↑wo 01 feb 2023, 12:21hij gaat naar Cambuur ....Polleke schreef: ↑wo 01 feb 2023, 12:04Voor mij is wel wat meer nodig voor je de titel 'held' krijgt. Ik weet ook niet of Foor voor mij daaraan voldoet. Maar ik heb niks tegen hem hoor, wens hem succes bij Vitesse.mschr schreef: ↑wo 01 feb 2023, 10:44NEC-held = door NEC opgeleide speler die kan voetballen en voor NEC heeft gevoetbald.E.B schreef: ↑di 31 jan 2023, 09:13Als Ole en Foor NEC-helden zijn dan is zo'n titel snel verdiend en eigenlijk dus geen drol waard.
Re: Navarone Foor
het zegt wel veel dat alleen jij vind dat hij goed speelde,
hij speelde namelijk als een drol, en werd terecht gewisseld, en toonde maar weer eens aan dat NEC hem terecht heeft laten gaan.
Het blijft toch je club.
-
- Berichten: 5089
- Lid geworden op: do 03 sep 2020, 10:35
- Contacteer:
Re: Navarone Foor
En inmiddels al 10 wedstrijden droog.karlo schreef: ↑wo 01 feb 2023, 19:29het zegt wel veel dat alleen jij vind dat hij goed speelde,
hij speelde namelijk als een drol, en werd terecht gewisseld, en toonde maar weer eens aan dat NEC hem terecht heeft laten gaan.
Re: Navarone Foor
Hij begon best aardig, maar was uiteindelijk een logische wissel. Voornaamste bewijs van dat NEC hem terecht heeft laten gaan is echter dat hij het bij ons nooit heeft laten zien.karlo schreef: ↑wo 01 feb 2023, 19:29het zegt wel veel dat alleen jij vind dat hij goed speelde,
hij speelde namelijk als een drol, en werd terecht gewisseld, en toonde maar weer eens aan dat NEC hem terecht heeft laten gaan.
-
- Berichten: 776
- Lid geworden op: do 28 jan 2016, 13:40
- Contacteer:
Re: Navarone Foor
Ik ook voor Ole, immers hij haalde het niveau niet en ik ben zeer blij voor hem dat hij het bij Emmen aardig goed doet. Dat is toch echt wat anders dan een verrader als Foor, die genoot van zijn stoere actie en met een dikke middelvinger zichzelf maar wat snel op de social media in geel zwart wist te tonen. Klap jij maar, ik overstem je in deze. Niet vaak met je oneens, nu een keer wel.
Re: Navarone Foor
welke stoere aktie ?Vannuilekumphuile schreef: ↑do 02 feb 2023, 23:43Ik ook voor Ole, immers hij haalde het niveau niet en ik ben zeer blij voor hem dat hij het bij Emmen aardig goed doet. Dat is toch echt wat anders dan een verrader als Foor, die genoot van zijn stoere actie en met een dikke middelvinger zichzelf maar wat snel op de social media in geel zwart wist te tonen. Klap jij maar, ik overstem je in deze. Niet vaak met je oneens, nu een keer wel.
Risus abundat in ore stultorum
-
- Berichten: 776
- Lid geworden op: do 28 jan 2016, 13:40
- Contacteer:
Re: Navarone Foor
En staat die na de wedstrijd met zijn stoerste gezicht te spreken over die fantastische steun van die 23 Cambuur supporters (die ook drukker waren met uitdagen en etteren van het buurvak) en maar te roepen dat het een rustig avondje was. Met zijn gezicht in de "booste" stand het veld op- en aflopen na de wedstrijd, het is wat. Als media adviseur had ik hem toch echt geleerd in een cursus nederigheid dat je beter kan spreken over de vele fantastische jaren bij NEC, en dat je het oprecht spijt dat de supporters nog steeds verdrietig zijn over jouw besluit destijds, oftewel: damage control, in een poging het proces van achter ons laten op gang te brengen. Ik vond het overigens wel stoer dat hij de corner bij 080 nam, en 1 leeg plastic beker vanaf de East Side vond ik even stoer en niet vaak vertoond door een harde kern. Het bleef bij woorden en een mooie vlag die vaker had mogen wapperen. Ik vond Foor wel fit overkomen, en een aanwinst voor Cambuur, en dat gun ik beide partijen wel. Maar Navarone: "show some repect", minder ego !
- Legendario
- Berichten: 15665
- Lid geworden op: za 28 nov 2009, 20:31
- Locatie: Málaga
- Contacteer:
Re: Navarone Foor
Er was een interview voor de wedstrijd waarin hij ongeveer alles zei wat jij graag wilde horen. Show some respect dus.Vannuilekumphuile schreef: ↑zo 12 feb 2023, 10:18En staat die na de wedstrijd met zijn stoerste gezicht te spreken over die fantastische steun van die 23 Cambuur supporters (die ook drukker waren met uitdagen en etteren van het buurvak) en maar te roepen dat het een rustig avondje was. Met zijn gezicht in de "booste" stand het veld op- en aflopen na de wedstrijd, het is wat. Als media adviseur had ik hem toch echt geleerd in een cursus nederigheid dat je beter kan spreken over de vele fantastische jaren bij NEC, en dat je het oprecht spijt dat de supporters nog steeds verdrietig zijn over jouw besluit destijds, oftewel: damage control, in een poging het proces van achter ons laten op gang te brengen. Ik vond het overigens wel stoer dat hij de corner bij 080 nam, en 1 leeg plastic beker vanaf de East Side vond ik even stoer en niet vaak vertoond door een harde kern. Het bleef bij woorden en een mooie vlag die vaker had mogen wapperen. Ik vond Foor wel fit overkomen, en een aanwinst voor Cambuur, en dat gun ik beide partijen wel. Maar Navarone: "show some repect", minder ego !
Maar dat mag je hier niet zeggen.
Re: Navarone Foor
Vannuilekumphuile schreef: ↑zo 12 feb 2023, 10:18En staat die na de wedstrijd met zijn stoerste gezicht te spreken over die fantastische steun van die 23 Cambuur supporters (die ook drukker waren met uitdagen en etteren van het buurvak) en maar te roepen dat het een rustig avondje was. Met zijn gezicht in de "booste" stand het veld op- en aflopen na de wedstrijd, het is wat. Als media adviseur had ik hem toch echt geleerd in een cursus nederigheid dat je beter kan spreken over de vele fantastische jaren bij NEC, en dat je het oprecht spijt dat de supporters nog steeds verdrietig zijn over jouw besluit destijds, oftewel: damage control, in een poging het proces van achter ons laten op gang te brengen. Ik vond het overigens wel stoer dat hij de corner bij 080 nam, en 1 leeg plastic beker vanaf de East Side vond ik even stoer en niet vaak vertoond door een harde kern. Het bleef bij woorden en een mooie vlag die vaker had mogen wapperen. Ik vond Foor wel fit overkomen, en een aanwinst voor Cambuur, en dat gun ik beide partijen wel. Maar Navarone: "show some repect", minder ego !

Risus abundat in ore stultorum
-
- Berichten: 776
- Lid geworden op: do 28 jan 2016, 13:40
- Contacteer:
Re: Navarone Foor
Daar zal ik eens naar kijken dan, maar non verbaal en houding tijdens en na wedstrijd sloten dan niet goed aan bij dat vermeende interview.Legendario schreef: ↑zo 12 feb 2023, 10:41Er was een interview voor de wedstrijd waarin hij ongeveer alles zei wat jij graag wilde horen. Show some respect dus.Vannuilekumphuile schreef: ↑zo 12 feb 2023, 10:18En staat die na de wedstrijd met zijn stoerste gezicht te spreken over die fantastische steun van die 23 Cambuur supporters (die ook drukker waren met uitdagen en etteren van het buurvak) en maar te roepen dat het een rustig avondje was. Met zijn gezicht in de "booste" stand het veld op- en aflopen na de wedstrijd, het is wat. Als media adviseur had ik hem toch echt geleerd in een cursus nederigheid dat je beter kan spreken over de vele fantastische jaren bij NEC, en dat je het oprecht spijt dat de supporters nog steeds verdrietig zijn over jouw besluit destijds, oftewel: damage control, in een poging het proces van achter ons laten op gang te brengen. Ik vond het overigens wel stoer dat hij de corner bij 080 nam, en 1 leeg plastic beker vanaf de East Side vond ik even stoer en niet vaak vertoond door een harde kern. Het bleef bij woorden en een mooie vlag die vaker had mogen wapperen. Ik vond Foor wel fit overkomen, en een aanwinst voor Cambuur, en dat gun ik beide partijen wel. Maar Navarone: "show some repect", minder ego !
Re: Navarone Foor
Hij is een hele wedstrijd uitgefloten en uitgescholden. Wat ik volstrekt gestoord vond. En dan ga jij lopen piepen over zijn non-verbale houdingVannuilekumphuile schreef: ↑di 14 feb 2023, 20:23Daar zal ik eens naar kijken dan, maar non verbaal en houding tijdens en na wedstrijd sloten dan niet goed aan bij dat vermeende interview.Legendario schreef: ↑zo 12 feb 2023, 10:41Er was een interview voor de wedstrijd waarin hij ongeveer alles zei wat jij graag wilde horen. Show some respect dus.Vannuilekumphuile schreef: ↑zo 12 feb 2023, 10:18En staat die na de wedstrijd met zijn stoerste gezicht te spreken over die fantastische steun van die 23 Cambuur supporters (die ook drukker waren met uitdagen en etteren van het buurvak) en maar te roepen dat het een rustig avondje was. Met zijn gezicht in de "booste" stand het veld op- en aflopen na de wedstrijd, het is wat. Als media adviseur had ik hem toch echt geleerd in een cursus nederigheid dat je beter kan spreken over de vele fantastische jaren bij NEC, en dat je het oprecht spijt dat de supporters nog steeds verdrietig zijn over jouw besluit destijds, oftewel: damage control, in een poging het proces van achter ons laten op gang te brengen. Ik vond het overigens wel stoer dat hij de corner bij 080 nam, en 1 leeg plastic beker vanaf de East Side vond ik even stoer en niet vaak vertoond door een harde kern. Het bleef bij woorden en een mooie vlag die vaker had mogen wapperen. Ik vond Foor wel fit overkomen, en een aanwinst voor Cambuur, en dat gun ik beide partijen wel. Maar Navarone: "show some repect", minder ego !


Re: Navarone Foor
Ja vrolijk zal hij er niet van geworden zijn.Polleke schreef: ↑di 14 feb 2023, 22:05Hij is een hele wedstrijd uitgefloten en uitgescholden. Wat ik volstrekt gestoord vond. En dan ga jij lopen piepen over zijn non-verbale houdingVannuilekumphuile schreef: ↑di 14 feb 2023, 20:23Daar zal ik eens naar kijken dan, maar non verbaal en houding tijdens en na wedstrijd sloten dan niet goed aan bij dat vermeende interview.Legendario schreef: ↑zo 12 feb 2023, 10:41Er was een interview voor de wedstrijd waarin hij ongeveer alles zei wat jij graag wilde horen. Show some respect dus.Vannuilekumphuile schreef: ↑zo 12 feb 2023, 10:18En staat die na de wedstrijd met zijn stoerste gezicht te spreken over die fantastische steun van die 23 Cambuur supporters (die ook drukker waren met uitdagen en etteren van het buurvak) en maar te roepen dat het een rustig avondje was. Met zijn gezicht in de "booste" stand het veld op- en aflopen na de wedstrijd, het is wat. Als media adviseur had ik hem toch echt geleerd in een cursus nederigheid dat je beter kan spreken over de vele fantastische jaren bij NEC, en dat je het oprecht spijt dat de supporters nog steeds verdrietig zijn over jouw besluit destijds, oftewel: damage control, in een poging het proces van achter ons laten op gang te brengen. Ik vond het overigens wel stoer dat hij de corner bij 080 nam, en 1 leeg plastic beker vanaf de East Side vond ik even stoer en niet vaak vertoond door een harde kern. Het bleef bij woorden en een mooie vlag die vaker had mogen wapperen. Ik vond Foor wel fit overkomen, en een aanwinst voor Cambuur, en dat gun ik beide partijen wel. Maar Navarone: "show some repect", minder ego !![]()
![]()
Maar hij reageerde verder goed.
Speelde ook prima, daar gaat Cambuur nog plezier aan beleven.
Re: Navarone Foor
Op een positie waar wij het hardst iemand nodig hebben.
Re: Navarone Foor
1 goal, 2 assists. Niet slecht.
-
- Berichten: 5089
- Lid geworden op: do 03 sep 2020, 10:35
- Contacteer:
Re: Navarone Foor
Het is een goeie voetballer.
-
- Berichten: 824
- Lid geworden op: wo 18 aug 2021, 12:52
- Contacteer:
Wie is er online
Gebruikers op dit forum: Javaku, Milsbeek, More, Niels en 1 gast