Dat was belabberd ja. Maar hij wint als een van de weinig duels en geeft 200%. Ik zou ook liever zien dat hij zich minder bemoeit met de aanvallen, want de laatste ballen van hem zijn 8 van de 10 keer niet goed. Dan laat hem maar als balafpakker en soort slot op de deur op het middenveld net voor de verdediging fungeren. Misschien dat Proper dan gewoon eens als 6 kan gaan spelen, want die loopt er met Hoedemakers net zo verloren bij nu. Worden week in week uit compleet overlopen.mschr schreef: ↑zo 16 feb 2025, 16:44Pff… en Linssen voor de voeten lopen en zelf gaan schieten terwijl Linssen er beter voor staat. Pereira was vreselijk. Banken met die gozer. Lyratzis kan simpelweg niet slechter zijn.
Brayann Pereira
Re: Brayann Pereira
Re: Brayann Pereira
Pereira op het middenveld:




Re: Brayann Pereira
Darelas op 10 of Proper op 10 en dan lager op het middenveld met Schöne of zelfs Olden Larsen gaan spelen.
Re: Brayann Pereira
Darelas kan volgens mij Meijer 3 keer per dag een pijpbeurt geven en dan nog komt hij er niet in. Hij zal wel niet zo goed zijn op de training. Gelukkig is de basiself dat wel, alleen zien we dat niet terug op wedstrijddagen.
Re: Brayann Pereira
Een beetje te gemakkelijk, niet waar? Het is ook best een dillema. Van Crooij op 10 levert wel rendement op, maar het spel wordt minder. Maar haal je hem eruit, dan geef je dus rendement op voor een onervaren speler, die het nog niet bewezen heeft. Zet je hem linksbuiten, dan haal je dus Hansen of Ouaissa eruit, hetgeen mij ook geen gemakkelijke keuze lijkt.E.B schreef: ↑zo 16 feb 2025, 16:54Darelas kan volgens mij Meijer 3 keer per dag een pijpbeurt geven en dan nog komt hij er niet in. Hij zal wel niet zo goed zijn op de training. Gelukkig is de basiself dat wel, alleen zien we dat niet terug op wedstrijddagen.
Overigens lijkt het me wel de juiste keuze. Van Crooij linksbuiten, Ouaissa rechtsbuiten en laat Hansen zich maar in invalbeurten weer bewijzen. En dan Darelas op 10. Maar het is niet zo dat dat bewezen goed zal gaan, terwijl je met de huidige opstelling wel weet dat het soms goed kan gaan.
Re: Brayann Pereira
Het is niet te gemakkelijk. Darelas heeft minuten mogen maken tegen Gladbach. 4 keer in mogen vallen waarvan 3 keer in de eerste 4 wedstrijden en in de slotfase tegen Groningen bij een ruime voorsprong. Sindsdien geen minuten gemaakt en de teller staat in totaal op 28 minuten. Die jongen krijgt 0 kansen. Meijer (Gijscoman schreef: ↑zo 16 feb 2025, 16:59Een beetje te gemakkelijk, niet waar? Het is ook best een dillema. Van Crooij op 10 levert wel rendement op, maar het spel wordt minder. Maar haal je hem eruit, dan geef je dus rendement op voor een onervaren speler, die het nog niet bewezen heeft. Zet je hem linksbuiten, dan haal je dus Hansen of Ouaissa eruit, hetgeen mij ook geen gemakkelijke keuze lijkt.E.B schreef: ↑zo 16 feb 2025, 16:54Darelas kan volgens mij Meijer 3 keer per dag een pijpbeurt geven en dan nog komt hij er niet in. Hij zal wel niet zo goed zijn op de training. Gelukkig is de basiself dat wel, alleen zien we dat niet terug op wedstrijddagen.
Overigens lijkt het me wel de juiste keuze. Van Crooij linksbuiten, Ouaissa rechtsbuiten en laat Hansen zich maar in invalbeurten weer bewijzen. En dan Darelas op 10. Maar het is niet zo dat dat bewezen goed zal gaan, terwijl je met de huidige opstelling wel weet dat het soms goed kan gaan.

Laatst gewijzigd door E.B op zo 16 feb 2025, 17:11, 2 keer totaal gewijzigd.
Re: Brayann Pereira
Waarom Aalbers ?
Re: Brayann Pereira
Ik vind het een vergelijkbare suggestie.
Re: Brayann Pereira
Maar het is toch best begrijpelijk dat je bijvoorbeeld na Groningen uit nog vasthoudt aan een opstelling die eerder wel werkte i.p.v. in het diepe te springen door opeens iets volkomen nieuws te doen?E.B schreef: ↑zo 16 feb 2025, 17:05Het is niet te gemakkelijk. Darelas heeft minuten mogen maken tegen Gladbach. 4 keer in mogen vallen waarvan 3 keer in de eerste 4 wedstrijden en in de slotfase tegen Groningen bij een ruime voorsprong. Sindsdien geen minuten gemaakt en de teller staat in totaal op 28 minuten. Die jongen krijgt 0 kansen. Aalbers houdt liever vast aan dezelfde 14 a 15 spelers in plaats van dat hij eens andere dingen probeert. En wat hij doet werkt dus vaker niet dan wel.Gijscoman schreef: ↑zo 16 feb 2025, 16:59Een beetje te gemakkelijk, niet waar? Het is ook best een dilemma. Van Crooij op 10 levert wel rendement op, maar het spel wordt minder. Maar haal je hem eruit, dan geef je dus rendement op voor een onervaren speler, die het nog niet bewezen heeft. Zet je hem linksbuiten, dan haal je dus Hansen of Ouaissa eruit, hetgeen mij ook geen gemakkelijke keuze lijkt.E.B schreef: ↑zo 16 feb 2025, 16:54Darelas kan volgens mij Meijer 3 keer per dag een pijpbeurt geven en dan nog komt hij er niet in. Hij zal wel niet zo goed zijn op de training. Gelukkig is de basiself dat wel, alleen zien we dat niet terug op wedstrijddagen.
Overigens lijkt het me wel de juiste keuze. Van Crooij linksbuiten, Ouaissa rechtsbuiten en laat Hansen zich maar in invalbeurten weer bewijzen. En dan Darelas op 10. Maar het is niet zo dat dat bewezen goed zal gaan, terwijl je met de huidige opstelling wel weet dat het soms goed kan gaan.
Re: Brayann Pereira
Pereira zal het niet slechter doen dan een Hoedemakers. Op zeker. De man die verontwaardigd was toen hij een paar wedstrijden geleden gewisseld werd. Maar elke week als zwakste schakel fungeert. Iets wat we over Pereira niet kunnen zeggen en die is notabene nog jong en leerbaar. Ook dat zie ik bij Hoedemakers niet terug.
Re: Brayann Pereira
Aalbers had gewoon een 10 moeten halen.
Nu dat niet gebeurd is, moeten we met de punt naar achter gaan spelen met Schöne, of in een platte 442 met Ouwejan op links voor de balans.
Re: Brayann Pereira
Gast. Pereira heeft 0,0 inzicht. Rechtback is al te complex voor hem wat dat betreft.E.B schreef: ↑zo 16 feb 2025, 17:14Pereira zal het niet slechter doen dan een Hoedemakers. Op zeker. De man die verontwaardigd was toen hij een paar wedstrijden geleden gewisseld werd. Maar elke week als zwakste schakel fungeert. Iets wat we over Pereira niet kunnen zeggen en die is notabene nog jong en leerbaar. Ook dat zie ik bij Hoedemakers niet terug.
Re: Brayann Pereira
Groningen uit was belabberd. Ook na de rode kaart was het niet goed.Gijscoman schreef: ↑zo 16 feb 2025, 17:13Maar het is toch best begrijpelijk dat je bijvoorbeeld na Groningen uit nog vasthoudt aan een opstelling die eerder wel werkte i.p.v. in het diepe te springen door opeens iets volkomen nieuws te doen?E.B schreef: ↑zo 16 feb 2025, 17:05Het is niet te gemakkelijk. Darelas heeft minuten mogen maken tegen Gladbach. 4 keer in mogen vallen waarvan 3 keer in de eerste 4 wedstrijden en in de slotfase tegen Groningen bij een ruime voorsprong. Sindsdien geen minuten gemaakt en de teller staat in totaal op 28 minuten. Die jongen krijgt 0 kansen. Aalbers houdt liever vast aan dezelfde 14 a 15 spelers in plaats van dat hij eens andere dingen probeert. En wat hij doet werkt dus vaker niet dan wel.Gijscoman schreef: ↑zo 16 feb 2025, 16:59Een beetje te gemakkelijk, niet waar? Het is ook best een dilemma. Van Crooij op 10 levert wel rendement op, maar het spel wordt minder. Maar haal je hem eruit, dan geef je dus rendement op voor een onervaren speler, die het nog niet bewezen heeft. Zet je hem linksbuiten, dan haal je dus Hansen of Ouaissa eruit, hetgeen mij ook geen gemakkelijke keuze lijkt.E.B schreef: ↑zo 16 feb 2025, 16:54Darelas kan volgens mij Meijer 3 keer per dag een pijpbeurt geven en dan nog komt hij er niet in. Hij zal wel niet zo goed zijn op de training. Gelukkig is de basiself dat wel, alleen zien we dat niet terug op wedstrijddagen.
Overigens lijkt het me wel de juiste keuze. Van Crooij linksbuiten, Ouaissa rechtsbuiten en laat Hansen zich maar in invalbeurten weer bewijzen. En dan Darelas op 10. Maar het is niet zo dat dat bewezen goed zal gaan, terwijl je met de huidige opstelling wel weet dat het soms goed kan gaan.
Meijer is de trainer die elke dag een broodje kaas eet als ontbijt. En als hij een keer wat anders wil dan wordt het jam. Meer smaken zijn er niet. We hadden net zo goed een selectie van 15 man kunnen hebben. Het is voor de training misschien wel makkelijker nu.
Re: Brayann Pereira
Pereira heeft zijn tegenstander anders meer in zijn zak dan een Hoedemakers. Die zou er zijn handen in stoppen als de broekjes zakken hadden. Koning luchtdekken.DJTEEF! schreef: ↑zo 16 feb 2025, 17:16Gast. Pereira heeft 0,0 inzicht. Rechtback is al te complex voor hem wat dat betreft.E.B schreef: ↑zo 16 feb 2025, 17:14Pereira zal het niet slechter doen dan een Hoedemakers. Op zeker. De man die verontwaardigd was toen hij een paar wedstrijden geleden gewisseld werd. Maar elke week als zwakste schakel fungeert. Iets wat we over Pereira niet kunnen zeggen en die is notabene nog jong en leerbaar. Ook dat zie ik bij Hoedemakers niet terug.
Re: Brayann Pereira
Pereira is echt een hele goeie verdediger. Maar meer dan dat moet je niet van hem verwachten.E.B schreef: ↑zo 16 feb 2025, 17:18Pereira heeft zijn tegenstander anders meer in zijn zak dan een Hoedemakers. Die zou er zijn handen in stoppen als de broekjes zakken hadden. Koning luchtdekken.DJTEEF! schreef: ↑zo 16 feb 2025, 17:16Gast. Pereira heeft 0,0 inzicht. Rechtback is al te complex voor hem wat dat betreft.E.B schreef: ↑zo 16 feb 2025, 17:14Pereira zal het niet slechter doen dan een Hoedemakers. Op zeker. De man die verontwaardigd was toen hij een paar wedstrijden geleden gewisseld werd. Maar elke week als zwakste schakel fungeert. Iets wat we over Pereira niet kunnen zeggen en die is notabene nog jong en leerbaar. Ook dat zie ik bij Hoedemakers niet terug.
Re: Brayann Pereira
Het is bij een gebrek aan beter. Een Pereira wordt hier leuk weggezet als een speler met 0,0 inzicht. Blijkbaar staat er een speler (Hoedemakers) die het wel heeft maar wekelijks frequent verzaakt. Dat vind ik nog vele malen erger. Banken met die man. Dan zie ik liever een speler die 200% geeft, duels weet te winnen en dan soms een "foutje" maakt. En tuurlijk zit er wat opportunisme bij. Maar ik ben de slappe bedoeling op het middenveld kotsbeu.P. schreef: ↑zo 16 feb 2025, 17:24Pereira is echt een hele goeie verdediger. Maar meer dan dat moet je niet van hem verwachten.E.B schreef: ↑zo 16 feb 2025, 17:18Pereira heeft zijn tegenstander anders meer in zijn zak dan een Hoedemakers. Die zou er zijn handen in stoppen als de broekjes zakken hadden. Koning luchtdekken.DJTEEF! schreef: ↑zo 16 feb 2025, 17:16Gast. Pereira heeft 0,0 inzicht. Rechtback is al te complex voor hem wat dat betreft.E.B schreef: ↑zo 16 feb 2025, 17:14Pereira zal het niet slechter doen dan een Hoedemakers. Op zeker. De man die verontwaardigd was toen hij een paar wedstrijden geleden gewisseld werd. Maar elke week als zwakste schakel fungeert. Iets wat we over Pereira niet kunnen zeggen en die is notabene nog jong en leerbaar. Ook dat zie ik bij Hoedemakers niet terug.
Re: Brayann Pereira
Hoedemakers is inderdaad al heel lang slecht. Kan het gewoonweg niet aan lijkt het. Of ligt het aan het missen van een speler a la Sano?E.B schreef: ↑zo 16 feb 2025, 17:26Het is bij een gebrek aan beter. Een Pereira wordt hier leuk weggezet als een speler met 0,0 inzicht. Blijkbaar staat er een speler (Hoedemakers) die het wel heeft maar wekelijks frequent verzaakt. Dat vind ik nog vele malen erger. Banken met die man. Dan zie ik liever een speler die 200% geeft, duels weet te winnen en dan soms een "foutje" maakt. En tuurlijk zit er wat opportunisme bij. Maar ik ben de slappe bedoeling op het middenveld kotsbeu.P. schreef: ↑zo 16 feb 2025, 17:24Pereira is echt een hele goeie verdediger. Maar meer dan dat moet je niet van hem verwachten.E.B schreef: ↑zo 16 feb 2025, 17:18Pereira heeft zijn tegenstander anders meer in zijn zak dan een Hoedemakers. Die zou er zijn handen in stoppen als de broekjes zakken hadden. Koning luchtdekken.DJTEEF! schreef: ↑zo 16 feb 2025, 17:16Gast. Pereira heeft 0,0 inzicht. Rechtback is al te complex voor hem wat dat betreft.E.B schreef: ↑zo 16 feb 2025, 17:14Pereira zal het niet slechter doen dan een Hoedemakers. Op zeker. De man die verontwaardigd was toen hij een paar wedstrijden geleden gewisseld werd. Maar elke week als zwakste schakel fungeert. Iets wat we over Pereira niet kunnen zeggen en die is notabene nog jong en leerbaar. Ook dat zie ik bij Hoedemakers niet terug.
Re: Brayann Pereira
Omdat het hemeltergend slecht is, hoeven we hier nog geen oplossingen aan te dragen die het nog slechter zouden maken.E.B schreef: ↑zo 16 feb 2025, 17:26Het is bij een gebrek aan beter. Een Pereira wordt hier leuk weggezet als een speler met 0,0 inzicht. Blijkbaar staat er een speler (Hoedemakers) die het wel heeft maar wekelijks frequent verzaakt. Dat vind ik nog vele malen erger. Banken met die man. Dan zie ik liever een speler die 200% geeft, duels weet te winnen en dan soms een "foutje" maakt. En tuurlijk zit er wat opportunisme bij. Maar ik ben de slappe bedoeling op het middenveld kotsbeu.P. schreef: ↑zo 16 feb 2025, 17:24Pereira is echt een hele goeie verdediger. Maar meer dan dat moet je niet van hem verwachten.E.B schreef: ↑zo 16 feb 2025, 17:18Pereira heeft zijn tegenstander anders meer in zijn zak dan een Hoedemakers. Die zou er zijn handen in stoppen als de broekjes zakken hadden. Koning luchtdekken.DJTEEF! schreef: ↑zo 16 feb 2025, 17:16Gast. Pereira heeft 0,0 inzicht. Rechtback is al te complex voor hem wat dat betreft.E.B schreef: ↑zo 16 feb 2025, 17:14Pereira zal het niet slechter doen dan een Hoedemakers. Op zeker. De man die verontwaardigd was toen hij een paar wedstrijden geleden gewisseld werd. Maar elke week als zwakste schakel fungeert. Iets wat we over Pereira niet kunnen zeggen en die is notabene nog jong en leerbaar. Ook dat zie ik bij Hoedemakers niet terug.
Re: Brayann Pereira
Zoals ik al zei zit er wat opportunisme bij (en vooral ook frustratie over hoe slecht het is). Pereira is een soort Lorenzo Davids. Voetballend mwah, verdedigend sterk.DJTEEF! schreef: ↑zo 16 feb 2025, 20:48Omdat het hemeltergend slecht is, hoeven we hier nog geen oplossingen aan te dragen die het nog slechter zouden maken.E.B schreef: ↑zo 16 feb 2025, 17:26Het is bij een gebrek aan beter. Een Pereira wordt hier leuk weggezet als een speler met 0,0 inzicht. Blijkbaar staat er een speler (Hoedemakers) die het wel heeft maar wekelijks frequent verzaakt. Dat vind ik nog vele malen erger. Banken met die man. Dan zie ik liever een speler die 200% geeft, duels weet te winnen en dan soms een "foutje" maakt. En tuurlijk zit er wat opportunisme bij. Maar ik ben de slappe bedoeling op het middenveld kotsbeu.P. schreef: ↑zo 16 feb 2025, 17:24Pereira is echt een hele goeie verdediger. Maar meer dan dat moet je niet van hem verwachten.E.B schreef: ↑zo 16 feb 2025, 17:18Pereira heeft zijn tegenstander anders meer in zijn zak dan een Hoedemakers. Die zou er zijn handen in stoppen als de broekjes zakken hadden. Koning luchtdekken.DJTEEF! schreef: ↑zo 16 feb 2025, 17:16Gast. Pereira heeft 0,0 inzicht. Rechtback is al te complex voor hem wat dat betreft.E.B schreef: ↑zo 16 feb 2025, 17:14
Pereira zal het niet slechter doen dan een Hoedemakers. Op zeker. De man die verontwaardigd was toen hij een paar wedstrijden geleden gewisseld werd. Maar elke week als zwakste schakel fungeert. Iets wat we over Pereira niet kunnen zeggen en die is notabene nog jong en leerbaar. Ook dat zie ik bij Hoedemakers niet terug.
Ik kijk vooral met weemoed terug naar een "klootzak" op het middenveld. Dat vraag ik al een paar seizoenen. Eentje die het gras inclusief de tegenstander opvreet. Zo'n speler missen we op dit moment (op het middenveld), behalve dat Pereira erbij in de buurt komt qua eigenschappen.
Re: Brayann Pereira
Of een 5-2-3, hoe je het qua poppetjes invult kan je over twisten, maar ik heb het idee dat dit voor de veldbezetting wel eens beter kan uitpakken. Het middenveld was vandaag toch al helemaal nergens, overal een stap te laat. Van Crooij lijkt te ver naar voren te staan en Proper en Hoedemakers te ver naar achteren. Als je met van Crooij in een vrije rol van links laat komen met Ouwejan als vleugelverdediger is die bezetting misschien wel beter. Dan is het laatste probleem of je gaat kiezen voor Sami of Sontje. Sami scoort veel en Hansen is in principe je beste aanvaller. Maar hoe hij vandaag speelde heb je er ook maar bar weinig aan
-
- Berichten: 397
- Lid geworden op: wo 17 apr 2024, 16:27
- Contacteer:
Re: Brayann Pereira
zlang sandler en hansen maar halve wedstrijden afleveren kun je wisselen wat je wilt
Re: Brayann Pereira
bal afpakken en inleveren als verdedigende middenvelder. precies wat we nodig hebben. perry kom je 6x tegen als het je tegenstander is. kan best wel eens 'de' oplossing zijn hoor.P. schreef: ↑zo 16 feb 2025, 17:24Pereira is echt een hele goeie verdediger. Maar meer dan dat moet je niet van hem verwachten.E.B schreef: ↑zo 16 feb 2025, 17:18Pereira heeft zijn tegenstander anders meer in zijn zak dan een Hoedemakers. Die zou er zijn handen in stoppen als de broekjes zakken hadden. Koning luchtdekken.DJTEEF! schreef: ↑zo 16 feb 2025, 17:16Gast. Pereira heeft 0,0 inzicht. Rechtback is al te complex voor hem wat dat betreft.E.B schreef: ↑zo 16 feb 2025, 17:14Pereira zal het niet slechter doen dan een Hoedemakers. Op zeker. De man die verontwaardigd was toen hij een paar wedstrijden geleden gewisseld werd. Maar elke week als zwakste schakel fungeert. Iets wat we over Pereira niet kunnen zeggen en die is notabene nog jong en leerbaar. Ook dat zie ik bij Hoedemakers niet terug.
- De Kletskop
- Berichten: 27778
- Lid geworden op: zo 03 jun 2007, 22:46
- Locatie: Beuningen
- Contacteer:
Re: Brayann Pereira
Perryjallah schreef: ↑zo 16 feb 2025, 22:43bal afpakken en inleveren als verdedigende middenvelder. precies wat we nodig hebben. perry kom je 6x tegen als het je tegenstander is. kan best wel eens 'de' oplossing zijn hoor.P. schreef: ↑zo 16 feb 2025, 17:24Pereira is echt een hele goeie verdediger. Maar meer dan dat moet je niet van hem verwachten.E.B schreef: ↑zo 16 feb 2025, 17:18Pereira heeft zijn tegenstander anders meer in zijn zak dan een Hoedemakers. Die zou er zijn handen in stoppen als de broekjes zakken hadden. Koning luchtdekken.DJTEEF! schreef: ↑zo 16 feb 2025, 17:16Gast. Pereira heeft 0,0 inzicht. Rechtback is al te complex voor hem wat dat betreft.E.B schreef: ↑zo 16 feb 2025, 17:14Pereira zal het niet slechter doen dan een Hoedemakers. Op zeker. De man die verontwaardigd was toen hij een paar wedstrijden geleden gewisseld werd. Maar elke week als zwakste schakel fungeert. Iets wat we over Pereira niet kunnen zeggen en die is notabene nog jong en leerbaar. Ook dat zie ik bij Hoedemakers niet terug.

Maar helaas komt een verdedigende middenvelder ook vaak aan de bal, en laat Pereira nou het beste zijn zonder.
Wie is er online
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 4 gasten