Robin Roefs
Re: Robin Roefs
Ok keeper op dit moment..geen punten pakker. Hopen dat het nog komt.
Re: Robin Roefs
We hebben de nieuwe Oscar Moens onder de lat staan. Dat is ook wel wat waard.De Kletskop schreef: ↑ma 02 dec 2024, 08:01Als hij naar links was gestapt was de bal in de rechterhoek gegaan en andersom, Ja zo kun je overal een punt aan lullen
Ik blijf zeggen dat er bij beide goals 0,0 overtuiging in Roefs zat, ik zag geen keeper die met zijn hele hebben en houden 300% voor die bal ging, het is veels te flegmatiek allemaal.
Come on Wilfried Bony!
Re: Robin Roefs
Inderdaad, op die positie ben je als keeper gewoon al de lul. Dan kan het meezitten en kan het tegenzitten, maar het is geen fout zoals tegen Utrecht.De Kletskop schreef: ↑ma 02 dec 2024, 08:01Als hij naar links was gestapt was de bal in de rechterhoek gegaan en andersom, Ja zo kun je overal een punt aan lullen
Ik blijf zeggen dat er bij beide goals 0,0 overtuiging in Roefs zat, ik zag geen keeper die met zijn hele hebben en houden 300% voor die bal ging, het is veels te flegmatiek allemaal.
Wat overtuiging enzo betreft lijkt me het vooral een zaak van uiterlijkheden en niet per se iets van voetbal. Op een soortgelijke wijze zal je dan ook Marquez moeten verkiezen boven Sandler.
-
- Berichten: 13316
- Lid geworden op: ma 25 apr 2016, 12:49
- Contacteer:
Re: Robin Roefs
Maar die 2e lijkt hij wel meer te kunnen doen toch?Gijscoman schreef: ↑ma 02 dec 2024, 09:44Inderdaad, op die positie ben je als keeper gewoon al de lul. Dan kan het meezitten en kan het tegenzitten, maar het is geen fout zoals tegen Utrecht.De Kletskop schreef: ↑ma 02 dec 2024, 08:01Als hij naar links was gestapt was de bal in de rechterhoek gegaan en andersom, Ja zo kun je overal een punt aan lullen
Ik blijf zeggen dat er bij beide goals 0,0 overtuiging in Roefs zat, ik zag geen keeper die met zijn hele hebben en houden 300% voor die bal ging, het is veels te flegmatiek allemaal.
Wat overtuiging enzo betreft lijkt me het vooral een zaak van uiterlijkheden en niet per se iets van voetbal. Op een soortgelijke wijze zal je dan ook Marquez moeten verkiezen boven Sandler.
- De Kletskop
- Berichten: 27562
- Lid geworden op: zo 03 jun 2007, 22:46
- Locatie: Beuningen
- Contacteer:
Re: Robin Roefs
Nee hoor, Sandler gaat wel 300% voor de bal, zie ook het duel met Weghorst gisteren. Mank vergelijk.Gijscoman schreef: ↑ma 02 dec 2024, 09:44Inderdaad, op die positie ben je als keeper gewoon al de lul. Dan kan het meezitten en kan het tegenzitten, maar het is geen fout zoals tegen Utrecht.De Kletskop schreef: ↑ma 02 dec 2024, 08:01Als hij naar links was gestapt was de bal in de rechterhoek gegaan en andersom, Ja zo kun je overal een punt aan lullen
Ik blijf zeggen dat er bij beide goals 0,0 overtuiging in Roefs zat, ik zag geen keeper die met zijn hele hebben en houden 300% voor die bal ging, het is veels te flegmatiek allemaal.
Wat overtuiging enzo betreft lijkt me het vooral een zaak van uiterlijkheden en niet per se iets van voetbal. Op een soortgelijke wijze zal je dan ook Marquez moeten verkiezen boven Sandler.
Re: Robin Roefs
Spot on! Daarom begrijp ik de kritiek die sommigen op dit forum op Roefs hebben ook.De Kletskop schreef: ↑ma 02 dec 2024, 08:01Als hij naar links was gestapt was de bal in de rechterhoek gegaan en andersom, Ja zo kun je overal een punt aan lullen
Ik blijf zeggen dat er bij beide goals 0,0 overtuiging in Roefs zat, ik zag geen keeper die met zijn hele hebben en houden 300% voor die bal ging, het is veels te flegmatiek allemaal.
Ik noem het zelf altijd slappe handjes. Niet overtuigend genoeg.
Ook bij de 2e goal. Een keeper met overtuiging had deze gepakt, want Weghorst raakt de bal niet eens optimaal.
In feite dekt hij de korte hoek af en toch gaat de bal er in de korte hoek in via een slap handje van Roefs.
Roefs had de mogelijkheid de bal te keren, maar het was niet overtuigend genoeg.
Kijk ook even waar de bal binnen valt.....
Niet eens strak langs de paal hé en dan heeft Roefs de bal ook nog getoucheerd.......
Seizoen 2007-2008: Een 'bijna doodervaring' met een hemels einde.
Re: Robin Roefs
Daarentegen wel een uitstekende redding op die poging van Akpom. Dat het geen hoogstaand niveau is wat hij momenteel laat zien spreekt nogal voor zich, dat zal hij zichzelf ook realiseren. Alleen gaat dat niet opgelost worden door om een andere keeper te roepen, zeker ook omdat van Gassel geen serieus alternatief is. Ik heb nog steeds alle vertrouwen erin dat als hij zich herpakt we echt een uitstekende keeper hebben met heel veel mogelijkheden, en ik weet zeker dat Carlos en Rogier daar hetzelfde van denken.
Sticks and stones may break my bones, but there will always be something to offend a feminist.
-
- Berichten: 8717
- Lid geworden op: do 03 sep 2020, 10:35
- Contacteer:
Re: Robin Roefs
Eens maar er mag best een keeper komen die wel de druk erop zet bij hem.Roefs weet dat hij altijd wordt opgesteld maar dat geeft hem blijkbaar weing vertrouwen.bertje schreef: ↑ma 02 dec 2024, 13:06Daarentegen wel een uitstekende redding op die poging van Akpom. Dat het geen hoogstaand niveau is wat hij momenteel laat zien spreekt nogal voor zich, dat zal hij zichzelf ook realiseren. Alleen gaat dat niet opgelost worden door om een andere keeper te roepen, zeker ook omdat van Gassel geen serieus alternatief is. Ik heb nog steeds alle vertrouwen erin dat als hij zich herpakt we echt een uitstekende keeper hebben met heel veel mogelijkheden, en ik weet zeker dat Carlos en Rogier daar hetzelfde van denken.
Re: Robin Roefs
Nu een keeper gaan halen om druk erop te zetten is waanzin. Druk erop zetten is echt niet positief bij keepers. Zie ook Feyenoord en Heerenveen. Gewoon door laten gaan. Dan komen de vorm en het vertrouwen ook terug. Laten we niet vergeten dat hij al evenveel clean sheets heeft als Cillessen vorig jaar, terwijl hij voor een groot deel toch zonder Sandler voor hem moest spelen.zoete aardbei schreef: ↑ma 02 dec 2024, 13:12Eens maar er mag best een keeper komen die wel de druk erop zet bij hem.Roefs weet dat hij altijd wordt opgesteld maar dat geeft hem blijkbaar weing vertrouwen.bertje schreef: ↑ma 02 dec 2024, 13:06Daarentegen wel een uitstekende redding op die poging van Akpom. Dat het geen hoogstaand niveau is wat hij momenteel laat zien spreekt nogal voor zich, dat zal hij zichzelf ook realiseren. Alleen gaat dat niet opgelost worden door om een andere keeper te roepen, zeker ook omdat van Gassel geen serieus alternatief is. Ik heb nog steeds alle vertrouwen erin dat als hij zich herpakt we echt een uitstekende keeper hebben met heel veel mogelijkheden, en ik weet zeker dat Carlos en Rogier daar hetzelfde van denken.
Re: Robin Roefs
Die clean sheets zeggen natuurlijk lang niet alles, omdat verdedigen niet bij de keeper begint.Gijscoman schreef: ↑ma 02 dec 2024, 13:56Nu een keeper gaan halen om druk erop te zetten is waanzin. Druk erop zetten is echt niet positief bij keepers. Zie ook Feyenoord en Heerenveen. Gewoon door laten gaan. Dan komen de vorm en het vertrouwen ook terug. Laten we niet vergeten dat hij al evenveel clean sheets heeft als Cillessen vorig jaar, terwijl hij voor een groot deel toch zonder Sandler voor hem moest spelen.zoete aardbei schreef: ↑ma 02 dec 2024, 13:12Eens maar er mag best een keeper komen die wel de druk erop zet bij hem.Roefs weet dat hij altijd wordt opgesteld maar dat geeft hem blijkbaar weing vertrouwen.bertje schreef: ↑ma 02 dec 2024, 13:06Daarentegen wel een uitstekende redding op die poging van Akpom. Dat het geen hoogstaand niveau is wat hij momenteel laat zien spreekt nogal voor zich, dat zal hij zichzelf ook realiseren. Alleen gaat dat niet opgelost worden door om een andere keeper te roepen, zeker ook omdat van Gassel geen serieus alternatief is. Ik heb nog steeds alle vertrouwen erin dat als hij zich herpakt we echt een uitstekende keeper hebben met heel veel mogelijkheden, en ik weet zeker dat Carlos en Rogier daar hetzelfde van denken.
Ik kan me dit seizoen geen redding van Roefs herinneren die cruciaal was voor het behaalde resultaat.
Hij maakt dit seizoen gewoon nog geen enkele indruk, terwijl ik hem deze zomer toch de kwaliteiten toedichtte om de top te kunnen halen.
Hopelijk bewijst hij mijn gelijk, maar zoals hij tot nog toe speelt zullen er weinig scouts van topclubs onder de indruk zijn van hetgeen hij laat zien.
Seizoen 2007-2008: Een 'bijna doodervaring' met een hemels einde.
Re: Robin Roefs
Clean sheets zeggen dat we een goede verdediging hebben op erediviseniveau met Perriera, Nuytinck, Marquez en Verdonk dat alleen nog maar sterker wordt met Sandler erbij.Jeffry74 schreef: ↑ma 02 dec 2024, 14:16Die clean sheets zeggen natuurlijk lang niet alles, omdat verdedigen niet bij de keeper begint.Gijscoman schreef: ↑ma 02 dec 2024, 13:56Nu een keeper gaan halen om druk erop te zetten is waanzin. Druk erop zetten is echt niet positief bij keepers. Zie ook Feyenoord en Heerenveen. Gewoon door laten gaan. Dan komen de vorm en het vertrouwen ook terug. Laten we niet vergeten dat hij al evenveel clean sheets heeft als Cillessen vorig jaar, terwijl hij voor een groot deel toch zonder Sandler voor hem moest spelen.zoete aardbei schreef: ↑ma 02 dec 2024, 13:12Eens maar er mag best een keeper komen die wel de druk erop zet bij hem.Roefs weet dat hij altijd wordt opgesteld maar dat geeft hem blijkbaar weing vertrouwen.bertje schreef: ↑ma 02 dec 2024, 13:06Daarentegen wel een uitstekende redding op die poging van Akpom. Dat het geen hoogstaand niveau is wat hij momenteel laat zien spreekt nogal voor zich, dat zal hij zichzelf ook realiseren. Alleen gaat dat niet opgelost worden door om een andere keeper te roepen, zeker ook omdat van Gassel geen serieus alternatief is. Ik heb nog steeds alle vertrouwen erin dat als hij zich herpakt we echt een uitstekende keeper hebben met heel veel mogelijkheden, en ik weet zeker dat Carlos en Rogier daar hetzelfde van denken.
Ik kan me dit seizoen geen redding van Roefs herinneren die cruciaal was voor het behaalde resultaat.
Hij maakt dit seizoen gewoon nog geen enkele indruk, terwijl ik hem deze zomer toch de kwaliteiten toedichtte om de top te kunnen halen.
Hopelijk bewijst hij mijn gelijk, maar zoals hij tot nog toe speelt zullen er weinig scouts van topclubs onder de indruk zijn van hetgeen hij laat zien.
En reken er maar op dat scouts al jaren jaar Roefs kijken, dat zijn niet van die eendagscritici maar kijken naar de ontwikkeling over de jaren heen en die prima voor Roefs.
"I was raised outta steel, here in the swamps of Nijmegen.’ (Springsteen 2024)
Re: Robin Roefs
Dat eerste klopt, maar gezien het feit dat Sandler een aanzienlijk deel van die periode niet speelde lijkt het me echt niet zo alsof Roefs het op dat vlak nu zo heel veel beter heeft dan Cillessen. Verder is Roefs nog altijd de keeper met het hoogste reddingspercentage van de Eredivisie: 79,2%, ongeveer 5% meer dan de keeper van Willem II en Pasveer. (https://www.fotmob.com/en/leagues/57/st ... eredivisie) En hij staat net achter die twee op een derde plaats met het aantal voorkomen goals (https://www.fotmob.com/en/leagues/57/st ... eredivisie). Qua clean sheets staat hij gelijk met Pasveer en Unnerstal en net achter Branderhorst en Benitez.Jeffry74 schreef: ↑ma 02 dec 2024, 14:16Die clean sheets zeggen natuurlijk lang niet alles, omdat verdedigen niet bij de keeper begint.Gijscoman schreef: ↑ma 02 dec 2024, 13:56Nu een keeper gaan halen om druk erop te zetten is waanzin. Druk erop zetten is echt niet positief bij keepers. Zie ook Feyenoord en Heerenveen. Gewoon door laten gaan. Dan komen de vorm en het vertrouwen ook terug. Laten we niet vergeten dat hij al evenveel clean sheets heeft als Cillessen vorig jaar, terwijl hij voor een groot deel toch zonder Sandler voor hem moest spelen.zoete aardbei schreef: ↑ma 02 dec 2024, 13:12Eens maar er mag best een keeper komen die wel de druk erop zet bij hem.Roefs weet dat hij altijd wordt opgesteld maar dat geeft hem blijkbaar weing vertrouwen.bertje schreef: ↑ma 02 dec 2024, 13:06Daarentegen wel een uitstekende redding op die poging van Akpom. Dat het geen hoogstaand niveau is wat hij momenteel laat zien spreekt nogal voor zich, dat zal hij zichzelf ook realiseren. Alleen gaat dat niet opgelost worden door om een andere keeper te roepen, zeker ook omdat van Gassel geen serieus alternatief is. Ik heb nog steeds alle vertrouwen erin dat als hij zich herpakt we echt een uitstekende keeper hebben met heel veel mogelijkheden, en ik weet zeker dat Carlos en Rogier daar hetzelfde van denken.
Ik kan me dit seizoen geen redding van Roefs herinneren die cruciaal was voor het behaalde resultaat.
Hij maakt dit seizoen gewoon nog geen enkele indruk, terwijl ik hem deze zomer toch de kwaliteiten toedichtte om de top te kunnen halen.
Hopelijk bewijst hij mijn gelijk, maar zoals hij tot nog toe speelt zullen er weinig scouts van topclubs onder de indruk zijn van hetgeen hij laat zien.
Ik denk eerlijk gezegd dat topclubs wel degelijk onder de indruk zijn, omdat zij ook begrijpen dat met ervaring enzo foutjes eruit gaan. En dat ook topkeepers fouten maken.
-
- Berichten: 12
- Lid geworden op: di 17 sep 2013, 12:01
- Contacteer:
Re: Robin Roefs
Je snapt dat de ballen die hij vangt ook als reddingen getelt worden en daardoor die statistieken heel weinig zeggen.Gijscoman schreef: ↑ma 02 dec 2024, 14:39Dat eerste klopt, maar gezien het feit dat Sandler een aanzienlijk deel van die periode niet speelde lijkt het me echt niet zo alsof Roefs het op dat vlak nu zo heel veel beter heeft dan Cillessen. Verder is Roefs nog altijd de keeper met het hoogste reddingspercentage van de Eredivisie: 79,2%, ongeveer 5% meer dan de keeper van Willem II en Pasveer. (https://www.fotmob.com/en/leagues/57/st ... eredivisie) En hij staat net achter die twee op een derde plaats met het aantal voorkomen goals (https://www.fotmob.com/en/leagues/57/st ... eredivisie). Qua clean sheets staat hij gelijk met Pasveer en Unnerstal en net achter Branderhorst en Benitez.Jeffry74 schreef: ↑ma 02 dec 2024, 14:16Die clean sheets zeggen natuurlijk lang niet alles, omdat verdedigen niet bij de keeper begint.Gijscoman schreef: ↑ma 02 dec 2024, 13:56Nu een keeper gaan halen om druk erop te zetten is waanzin. Druk erop zetten is echt niet positief bij keepers. Zie ook Feyenoord en Heerenveen. Gewoon door laten gaan. Dan komen de vorm en het vertrouwen ook terug. Laten we niet vergeten dat hij al evenveel clean sheets heeft als Cillessen vorig jaar, terwijl hij voor een groot deel toch zonder Sandler voor hem moest spelen.zoete aardbei schreef: ↑ma 02 dec 2024, 13:12Eens maar er mag best een keeper komen die wel de druk erop zet bij hem.Roefs weet dat hij altijd wordt opgesteld maar dat geeft hem blijkbaar weing vertrouwen.bertje schreef: ↑ma 02 dec 2024, 13:06Daarentegen wel een uitstekende redding op die poging van Akpom. Dat het geen hoogstaand niveau is wat hij momenteel laat zien spreekt nogal voor zich, dat zal hij zichzelf ook realiseren. Alleen gaat dat niet opgelost worden door om een andere keeper te roepen, zeker ook omdat van Gassel geen serieus alternatief is. Ik heb nog steeds alle vertrouwen erin dat als hij zich herpakt we echt een uitstekende keeper hebben met heel veel mogelijkheden, en ik weet zeker dat Carlos en Rogier daar hetzelfde van denken.
Ik kan me dit seizoen geen redding van Roefs herinneren die cruciaal was voor het behaalde resultaat.
Hij maakt dit seizoen gewoon nog geen enkele indruk, terwijl ik hem deze zomer toch de kwaliteiten toedichtte om de top te kunnen halen.
Hopelijk bewijst hij mijn gelijk, maar zoals hij tot nog toe speelt zullen er weinig scouts van topclubs onder de indruk zijn van hetgeen hij laat zien.
Ik denk eerlijk gezegd dat topclubs wel degelijk onder de indruk zijn, omdat zij ook begrijpen dat met ervaring enzo foutjes eruit gaan. En dat ook topkeepers fouten maken.
Re: Robin Roefs
Geen idee wat precies meetelt, maar dat geldt dan ook allemaal voor zijn concurrenten. En natuurlijk kan één statistiek vertekenen, maar de statistieken zijn over het algemeen heel eenduidig m.b.t. Roefs. Hij staat steeds in de top, samen met de keepers van de topclubs, Branderhorst en Didillon. Dat is echt geen toeval. Roefs is gewoon een goede keeper.NMGNALLWAYS schreef: ↑ma 02 dec 2024, 15:29Je snapt dat de ballen die hij vangt ook als reddingen getelt worden en daardoor die statistieken heel weinig zeggen.Gijscoman schreef: ↑ma 02 dec 2024, 14:39Dat eerste klopt, maar gezien het feit dat Sandler een aanzienlijk deel van die periode niet speelde lijkt het me echt niet zo alsof Roefs het op dat vlak nu zo heel veel beter heeft dan Cillessen. Verder is Roefs nog altijd de keeper met het hoogste reddingspercentage van de Eredivisie: 79,2%, ongeveer 5% meer dan de keeper van Willem II en Pasveer. (https://www.fotmob.com/en/leagues/57/st ... eredivisie) En hij staat net achter die twee op een derde plaats met het aantal voorkomen goals (https://www.fotmob.com/en/leagues/57/st ... eredivisie). Qua clean sheets staat hij gelijk met Pasveer en Unnerstal en net achter Branderhorst en Benitez.Jeffry74 schreef: ↑ma 02 dec 2024, 14:16Die clean sheets zeggen natuurlijk lang niet alles, omdat verdedigen niet bij de keeper begint.Gijscoman schreef: ↑ma 02 dec 2024, 13:56Nu een keeper gaan halen om druk erop te zetten is waanzin. Druk erop zetten is echt niet positief bij keepers. Zie ook Feyenoord en Heerenveen. Gewoon door laten gaan. Dan komen de vorm en het vertrouwen ook terug. Laten we niet vergeten dat hij al evenveel clean sheets heeft als Cillessen vorig jaar, terwijl hij voor een groot deel toch zonder Sandler voor hem moest spelen.zoete aardbei schreef: ↑ma 02 dec 2024, 13:12Eens maar er mag best een keeper komen die wel de druk erop zet bij hem.Roefs weet dat hij altijd wordt opgesteld maar dat geeft hem blijkbaar weing vertrouwen.bertje schreef: ↑ma 02 dec 2024, 13:06Daarentegen wel een uitstekende redding op die poging van Akpom. Dat het geen hoogstaand niveau is wat hij momenteel laat zien spreekt nogal voor zich, dat zal hij zichzelf ook realiseren. Alleen gaat dat niet opgelost worden door om een andere keeper te roepen, zeker ook omdat van Gassel geen serieus alternatief is. Ik heb nog steeds alle vertrouwen erin dat als hij zich herpakt we echt een uitstekende keeper hebben met heel veel mogelijkheden, en ik weet zeker dat Carlos en Rogier daar hetzelfde van denken.
Ik kan me dit seizoen geen redding van Roefs herinneren die cruciaal was voor het behaalde resultaat.
Hij maakt dit seizoen gewoon nog geen enkele indruk, terwijl ik hem deze zomer toch de kwaliteiten toedichtte om de top te kunnen halen.
Hopelijk bewijst hij mijn gelijk, maar zoals hij tot nog toe speelt zullen er weinig scouts van topclubs onder de indruk zijn van hetgeen hij laat zien.
Ik denk eerlijk gezegd dat topclubs wel degelijk onder de indruk zijn, omdat zij ook begrijpen dat met ervaring enzo foutjes eruit gaan. En dat ook topkeepers fouten maken.
-
- Berichten: 8717
- Lid geworden op: do 03 sep 2020, 10:35
- Contacteer:
Re: Robin Roefs
ik weet het niet hoor maar ik heb sterk de indruk dat Roefs eigenlijk niet zo heel veel ballen op zich afgeschoten krijgt.Puur gevoelsmatig.Ik kan mij ook geen wedstrijd voor de geest halen waarin hij echt talloze reddingen heeft verricht.Gijscoman schreef: ↑ma 02 dec 2024, 15:34Geen idee wat precies meetelt, maar dat geldt dan ook allemaal voor zijn concurrenten. En natuurlijk kan één statistiek vertekenen, maar de statistieken zijn over het algemeen heel eenduidig m.b.t. Roefs. Hij staat steeds in de top, samen met de keepers van de topclubs, Branderhorst en Didillon. Dat is echt geen toeval. Roefs is gewoon een goede keeper.NMGNALLWAYS schreef: ↑ma 02 dec 2024, 15:29Je snapt dat de ballen die hij vangt ook als reddingen getelt worden en daardoor die statistieken heel weinig zeggen.Gijscoman schreef: ↑ma 02 dec 2024, 14:39Dat eerste klopt, maar gezien het feit dat Sandler een aanzienlijk deel van die periode niet speelde lijkt het me echt niet zo alsof Roefs het op dat vlak nu zo heel veel beter heeft dan Cillessen. Verder is Roefs nog altijd de keeper met het hoogste reddingspercentage van de Eredivisie: 79,2%, ongeveer 5% meer dan de keeper van Willem II en Pasveer. (https://www.fotmob.com/en/leagues/57/st ... eredivisie) En hij staat net achter die twee op een derde plaats met het aantal voorkomen goals (https://www.fotmob.com/en/leagues/57/st ... eredivisie). Qua clean sheets staat hij gelijk met Pasveer en Unnerstal en net achter Branderhorst en Benitez.Jeffry74 schreef: ↑ma 02 dec 2024, 14:16Die clean sheets zeggen natuurlijk lang niet alles, omdat verdedigen niet bij de keeper begint.Gijscoman schreef: ↑ma 02 dec 2024, 13:56Nu een keeper gaan halen om druk erop te zetten is waanzin. Druk erop zetten is echt niet positief bij keepers. Zie ook Feyenoord en Heerenveen. Gewoon door laten gaan. Dan komen de vorm en het vertrouwen ook terug. Laten we niet vergeten dat hij al evenveel clean sheets heeft als Cillessen vorig jaar, terwijl hij voor een groot deel toch zonder Sandler voor hem moest spelen.zoete aardbei schreef: ↑ma 02 dec 2024, 13:12
Eens maar er mag best een keeper komen die wel de druk erop zet bij hem.Roefs weet dat hij altijd wordt opgesteld maar dat geeft hem blijkbaar weing vertrouwen.
Ik kan me dit seizoen geen redding van Roefs herinneren die cruciaal was voor het behaalde resultaat.
Hij maakt dit seizoen gewoon nog geen enkele indruk, terwijl ik hem deze zomer toch de kwaliteiten toedichtte om de top te kunnen halen.
Hopelijk bewijst hij mijn gelijk, maar zoals hij tot nog toe speelt zullen er weinig scouts van topclubs onder de indruk zijn van hetgeen hij laat zien.
Ik denk eerlijk gezegd dat topclubs wel degelijk onder de indruk zijn, omdat zij ook begrijpen dat met ervaring enzo foutjes eruit gaan. En dat ook topkeepers fouten maken.
Re: Robin Roefs
Omdat er met Nuytinck en Marquez een goed centraal duo voor hem staatzoete aardbei schreef: ↑ma 02 dec 2024, 16:25ik weet het niet hoor maar ik heb sterk de indruk dat Roefs eigenlijk niet zo heel veel ballen op zich afgeschoten krijgt.Puur gevoelsmatig.Ik kan mij ook geen wedstrijd voor de geest halen waarin hij echt talloze reddingen heeft verricht.Gijscoman schreef: ↑ma 02 dec 2024, 15:34Geen idee wat precies meetelt, maar dat geldt dan ook allemaal voor zijn concurrenten. En natuurlijk kan één statistiek vertekenen, maar de statistieken zijn over het algemeen heel eenduidig m.b.t. Roefs. Hij staat steeds in de top, samen met de keepers van de topclubs, Branderhorst en Didillon. Dat is echt geen toeval. Roefs is gewoon een goede keeper.NMGNALLWAYS schreef: ↑ma 02 dec 2024, 15:29Je snapt dat de ballen die hij vangt ook als reddingen getelt worden en daardoor die statistieken heel weinig zeggen.Gijscoman schreef: ↑ma 02 dec 2024, 14:39Dat eerste klopt, maar gezien het feit dat Sandler een aanzienlijk deel van die periode niet speelde lijkt het me echt niet zo alsof Roefs het op dat vlak nu zo heel veel beter heeft dan Cillessen. Verder is Roefs nog altijd de keeper met het hoogste reddingspercentage van de Eredivisie: 79,2%, ongeveer 5% meer dan de keeper van Willem II en Pasveer. (https://www.fotmob.com/en/leagues/57/st ... eredivisie) En hij staat net achter die twee op een derde plaats met het aantal voorkomen goals (https://www.fotmob.com/en/leagues/57/st ... eredivisie). Qua clean sheets staat hij gelijk met Pasveer en Unnerstal en net achter Branderhorst en Benitez.Jeffry74 schreef: ↑ma 02 dec 2024, 14:16Die clean sheets zeggen natuurlijk lang niet alles, omdat verdedigen niet bij de keeper begint.Gijscoman schreef: ↑ma 02 dec 2024, 13:56
Nu een keeper gaan halen om druk erop te zetten is waanzin. Druk erop zetten is echt niet positief bij keepers. Zie ook Feyenoord en Heerenveen. Gewoon door laten gaan. Dan komen de vorm en het vertrouwen ook terug. Laten we niet vergeten dat hij al evenveel clean sheets heeft als Cillessen vorig jaar, terwijl hij voor een groot deel toch zonder Sandler voor hem moest spelen.
Ik kan me dit seizoen geen redding van Roefs herinneren die cruciaal was voor het behaalde resultaat.
Hij maakt dit seizoen gewoon nog geen enkele indruk, terwijl ik hem deze zomer toch de kwaliteiten toedichtte om de top te kunnen halen.
Hopelijk bewijst hij mijn gelijk, maar zoals hij tot nog toe speelt zullen er weinig scouts van topclubs onder de indruk zijn van hetgeen hij laat zien.
Ik denk eerlijk gezegd dat topclubs wel degelijk onder de indruk zijn, omdat zij ook begrijpen dat met ervaring enzo foutjes eruit gaan. En dat ook topkeepers fouten maken.
"I was raised outta steel, here in the swamps of Nijmegen.’ (Springsteen 2024)
Re: Robin Roefs
Elke bal die Roefs opraapt en tussen de palen zou zijn gekomen telt als een redding.Gijscoman schreef: ↑ma 02 dec 2024, 15:34Geen idee wat precies meetelt, maar dat geldt dan ook allemaal voor zijn concurrenten. En natuurlijk kan één statistiek vertekenen, maar de statistieken zijn over het algemeen heel eenduidig m.b.t. Roefs. Hij staat steeds in de top, samen met de keepers van de topclubs, Branderhorst en Didillon. Dat is echt geen toeval. Roefs is gewoon een goede keeper.NMGNALLWAYS schreef: ↑ma 02 dec 2024, 15:29Je snapt dat de ballen die hij vangt ook als reddingen getelt worden en daardoor die statistieken heel weinig zeggen.Gijscoman schreef: ↑ma 02 dec 2024, 14:39Dat eerste klopt, maar gezien het feit dat Sandler een aanzienlijk deel van die periode niet speelde lijkt het me echt niet zo alsof Roefs het op dat vlak nu zo heel veel beter heeft dan Cillessen. Verder is Roefs nog altijd de keeper met het hoogste reddingspercentage van de Eredivisie: 79,2%, ongeveer 5% meer dan de keeper van Willem II en Pasveer. (https://www.fotmob.com/en/leagues/57/st ... eredivisie) En hij staat net achter die twee op een derde plaats met het aantal voorkomen goals (https://www.fotmob.com/en/leagues/57/st ... eredivisie). Qua clean sheets staat hij gelijk met Pasveer en Unnerstal en net achter Branderhorst en Benitez.Jeffry74 schreef: ↑ma 02 dec 2024, 14:16Die clean sheets zeggen natuurlijk lang niet alles, omdat verdedigen niet bij de keeper begint.Gijscoman schreef: ↑ma 02 dec 2024, 13:56Nu een keeper gaan halen om druk erop te zetten is waanzin. Druk erop zetten is echt niet positief bij keepers. Zie ook Feyenoord en Heerenveen. Gewoon door laten gaan. Dan komen de vorm en het vertrouwen ook terug. Laten we niet vergeten dat hij al evenveel clean sheets heeft als Cillessen vorig jaar, terwijl hij voor een groot deel toch zonder Sandler voor hem moest spelen.zoete aardbei schreef: ↑ma 02 dec 2024, 13:12
Eens maar er mag best een keeper komen die wel de druk erop zet bij hem.Roefs weet dat hij altijd wordt opgesteld maar dat geeft hem blijkbaar weing vertrouwen.
Ik kan me dit seizoen geen redding van Roefs herinneren die cruciaal was voor het behaalde resultaat.
Hij maakt dit seizoen gewoon nog geen enkele indruk, terwijl ik hem deze zomer toch de kwaliteiten toedichtte om de top te kunnen halen.
Hopelijk bewijst hij mijn gelijk, maar zoals hij tot nog toe speelt zullen er weinig scouts van topclubs onder de indruk zijn van hetgeen hij laat zien.
Ik denk eerlijk gezegd dat topclubs wel degelijk onder de indruk zijn, omdat zij ook begrijpen dat met ervaring enzo foutjes eruit gaan. En dat ook topkeepers fouten maken.
Ja dat telt ook mee bij de andere keepers, maar Roefs krijgt gewoon niet zo heel veel ballen op doel in een wedstrijd.
Het lijkt ook wel alsof ze bij Roefs de terugspeelballen ook meetellen als redding, want ik zie hem zelden een redding maken waarvan ik denk... zohé! Het is eerder van... 'hmmm had hij die niet moeten hebben?'
Ik vind het prima als Roefs blijft staan, omdat ik hoop dat hij zijn talent waar gaat maken, maar ik heb er ook vrede mee als Meijer eerdaags in zou grijpen.
Seizoen 2007-2008: Een 'bijna doodervaring' met een hemels einde.
Re: Robin Roefs
Ingrijpen zou in dezen betekenen van Gassel opstellen. Als Meijer dat doet is hij echt niet goed bij zijn hoofdJeffry74 schreef: ↑ma 02 dec 2024, 16:54Elke bal die Roefs opraapt en tussen de palen zou zijn gekomen telt als een redding.Gijscoman schreef: ↑ma 02 dec 2024, 15:34Geen idee wat precies meetelt, maar dat geldt dan ook allemaal voor zijn concurrenten. En natuurlijk kan één statistiek vertekenen, maar de statistieken zijn over het algemeen heel eenduidig m.b.t. Roefs. Hij staat steeds in de top, samen met de keepers van de topclubs, Branderhorst en Didillon. Dat is echt geen toeval. Roefs is gewoon een goede keeper.NMGNALLWAYS schreef: ↑ma 02 dec 2024, 15:29Je snapt dat de ballen die hij vangt ook als reddingen getelt worden en daardoor die statistieken heel weinig zeggen.Gijscoman schreef: ↑ma 02 dec 2024, 14:39Dat eerste klopt, maar gezien het feit dat Sandler een aanzienlijk deel van die periode niet speelde lijkt het me echt niet zo alsof Roefs het op dat vlak nu zo heel veel beter heeft dan Cillessen. Verder is Roefs nog altijd de keeper met het hoogste reddingspercentage van de Eredivisie: 79,2%, ongeveer 5% meer dan de keeper van Willem II en Pasveer. (https://www.fotmob.com/en/leagues/57/st ... eredivisie) En hij staat net achter die twee op een derde plaats met het aantal voorkomen goals (https://www.fotmob.com/en/leagues/57/st ... eredivisie). Qua clean sheets staat hij gelijk met Pasveer en Unnerstal en net achter Branderhorst en Benitez.Jeffry74 schreef: ↑ma 02 dec 2024, 14:16Die clean sheets zeggen natuurlijk lang niet alles, omdat verdedigen niet bij de keeper begint.Gijscoman schreef: ↑ma 02 dec 2024, 13:56
Nu een keeper gaan halen om druk erop te zetten is waanzin. Druk erop zetten is echt niet positief bij keepers. Zie ook Feyenoord en Heerenveen. Gewoon door laten gaan. Dan komen de vorm en het vertrouwen ook terug. Laten we niet vergeten dat hij al evenveel clean sheets heeft als Cillessen vorig jaar, terwijl hij voor een groot deel toch zonder Sandler voor hem moest spelen.
Ik kan me dit seizoen geen redding van Roefs herinneren die cruciaal was voor het behaalde resultaat.
Hij maakt dit seizoen gewoon nog geen enkele indruk, terwijl ik hem deze zomer toch de kwaliteiten toedichtte om de top te kunnen halen.
Hopelijk bewijst hij mijn gelijk, maar zoals hij tot nog toe speelt zullen er weinig scouts van topclubs onder de indruk zijn van hetgeen hij laat zien.
Ik denk eerlijk gezegd dat topclubs wel degelijk onder de indruk zijn, omdat zij ook begrijpen dat met ervaring enzo foutjes eruit gaan. En dat ook topkeepers fouten maken.
Ja dat telt ook mee bij de andere keepers, maar Roefs krijgt gewoon niet zo heel veel ballen op doel in een wedstrijd.
Het lijkt ook wel alsof ze bij Roefs de terugspeelballen ook meetellen als redding, want ik zie hem zelden een redding maken waarvan ik denk... zohé! Het is eerder van... 'hmmm had hij die niet moeten hebben?'
Ik vind het prima als Roefs blijft staan, omdat ik hoop dat hij zijn talent waar gaat maken, maar ik heb er ook vrede mee als Meijer eerdaags in zou grijpen.
Re: Robin Roefs
Vind jij.Ayub schreef: ↑ma 02 dec 2024, 17:20Ingrijpen zou in dezen betekenen van Gassel opstellen. Als Meijer dat doet is hij echt niet goed bij zijn hoofdJeffry74 schreef: ↑ma 02 dec 2024, 16:54Elke bal die Roefs opraapt en tussen de palen zou zijn gekomen telt als een redding.Gijscoman schreef: ↑ma 02 dec 2024, 15:34Geen idee wat precies meetelt, maar dat geldt dan ook allemaal voor zijn concurrenten. En natuurlijk kan één statistiek vertekenen, maar de statistieken zijn over het algemeen heel eenduidig m.b.t. Roefs. Hij staat steeds in de top, samen met de keepers van de topclubs, Branderhorst en Didillon. Dat is echt geen toeval. Roefs is gewoon een goede keeper.NMGNALLWAYS schreef: ↑ma 02 dec 2024, 15:29Je snapt dat de ballen die hij vangt ook als reddingen getelt worden en daardoor die statistieken heel weinig zeggen.Gijscoman schreef: ↑ma 02 dec 2024, 14:39Dat eerste klopt, maar gezien het feit dat Sandler een aanzienlijk deel van die periode niet speelde lijkt het me echt niet zo alsof Roefs het op dat vlak nu zo heel veel beter heeft dan Cillessen. Verder is Roefs nog altijd de keeper met het hoogste reddingspercentage van de Eredivisie: 79,2%, ongeveer 5% meer dan de keeper van Willem II en Pasveer. (https://www.fotmob.com/en/leagues/57/st ... eredivisie) En hij staat net achter die twee op een derde plaats met het aantal voorkomen goals (https://www.fotmob.com/en/leagues/57/st ... eredivisie). Qua clean sheets staat hij gelijk met Pasveer en Unnerstal en net achter Branderhorst en Benitez.Jeffry74 schreef: ↑ma 02 dec 2024, 14:16
Die clean sheets zeggen natuurlijk lang niet alles, omdat verdedigen niet bij de keeper begint.
Ik kan me dit seizoen geen redding van Roefs herinneren die cruciaal was voor het behaalde resultaat.
Hij maakt dit seizoen gewoon nog geen enkele indruk, terwijl ik hem deze zomer toch de kwaliteiten toedichtte om de top te kunnen halen.
Hopelijk bewijst hij mijn gelijk, maar zoals hij tot nog toe speelt zullen er weinig scouts van topclubs onder de indruk zijn van hetgeen hij laat zien.
Ik denk eerlijk gezegd dat topclubs wel degelijk onder de indruk zijn, omdat zij ook begrijpen dat met ervaring enzo foutjes eruit gaan. En dat ook topkeepers fouten maken.
Ja dat telt ook mee bij de andere keepers, maar Roefs krijgt gewoon niet zo heel veel ballen op doel in een wedstrijd.
Het lijkt ook wel alsof ze bij Roefs de terugspeelballen ook meetellen als redding, want ik zie hem zelden een redding maken waarvan ik denk... zohé! Het is eerder van... 'hmmm had hij die niet moeten hebben?'
Ik vind het prima als Roefs blijft staan, omdat ik hoop dat hij zijn talent waar gaat maken, maar ik heb er ook vrede mee als Meijer eerdaags in zou grijpen.
Seizoen 2007-2008: Een 'bijna doodervaring' met een hemels einde.
Re: Robin Roefs
En ik.Jeffry74 schreef: ↑ma 02 dec 2024, 17:22Vind jij.Ayub schreef: ↑ma 02 dec 2024, 17:20Ingrijpen zou in dezen betekenen van Gassel opstellen. Als Meijer dat doet is hij echt niet goed bij zijn hoofdJeffry74 schreef: ↑ma 02 dec 2024, 16:54Elke bal die Roefs opraapt en tussen de palen zou zijn gekomen telt als een redding.Gijscoman schreef: ↑ma 02 dec 2024, 15:34Geen idee wat precies meetelt, maar dat geldt dan ook allemaal voor zijn concurrenten. En natuurlijk kan één statistiek vertekenen, maar de statistieken zijn over het algemeen heel eenduidig m.b.t. Roefs. Hij staat steeds in de top, samen met de keepers van de topclubs, Branderhorst en Didillon. Dat is echt geen toeval. Roefs is gewoon een goede keeper.NMGNALLWAYS schreef: ↑ma 02 dec 2024, 15:29Je snapt dat de ballen die hij vangt ook als reddingen getelt worden en daardoor die statistieken heel weinig zeggen.Gijscoman schreef: ↑ma 02 dec 2024, 14:39
Dat eerste klopt, maar gezien het feit dat Sandler een aanzienlijk deel van die periode niet speelde lijkt het me echt niet zo alsof Roefs het op dat vlak nu zo heel veel beter heeft dan Cillessen. Verder is Roefs nog altijd de keeper met het hoogste reddingspercentage van de Eredivisie: 79,2%, ongeveer 5% meer dan de keeper van Willem II en Pasveer. (https://www.fotmob.com/en/leagues/57/st ... eredivisie) En hij staat net achter die twee op een derde plaats met het aantal voorkomen goals (https://www.fotmob.com/en/leagues/57/st ... eredivisie). Qua clean sheets staat hij gelijk met Pasveer en Unnerstal en net achter Branderhorst en Benitez.
Ik denk eerlijk gezegd dat topclubs wel degelijk onder de indruk zijn, omdat zij ook begrijpen dat met ervaring enzo foutjes eruit gaan. En dat ook topkeepers fouten maken.
Ja dat telt ook mee bij de andere keepers, maar Roefs krijgt gewoon niet zo heel veel ballen op doel in een wedstrijd.
Het lijkt ook wel alsof ze bij Roefs de terugspeelballen ook meetellen als redding, want ik zie hem zelden een redding maken waarvan ik denk... zohé! Het is eerder van... 'hmmm had hij die niet moeten hebben?'
Ik vind het prima als Roefs blijft staan, omdat ik hoop dat hij zijn talent waar gaat maken, maar ik heb er ook vrede mee als Meijer eerdaags in zou grijpen.
Sticks and stones may break my bones, but there will always be something to offend a feminist.
- Sandertjuh85
- Berichten: 7556
- Lid geworden op: wo 07 okt 2009, 10:54
- Locatie: Nijmegen
- Contacteer:
Re: Robin Roefs
En ikbertje schreef: ↑di 03 dec 2024, 05:56En ik.Jeffry74 schreef: ↑ma 02 dec 2024, 17:22Vind jij.Ayub schreef: ↑ma 02 dec 2024, 17:20Ingrijpen zou in dezen betekenen van Gassel opstellen. Als Meijer dat doet is hij echt niet goed bij zijn hoofdJeffry74 schreef: ↑ma 02 dec 2024, 16:54Elke bal die Roefs opraapt en tussen de palen zou zijn gekomen telt als een redding.Gijscoman schreef: ↑ma 02 dec 2024, 15:34Geen idee wat precies meetelt, maar dat geldt dan ook allemaal voor zijn concurrenten. En natuurlijk kan één statistiek vertekenen, maar de statistieken zijn over het algemeen heel eenduidig m.b.t. Roefs. Hij staat steeds in de top, samen met de keepers van de topclubs, Branderhorst en Didillon. Dat is echt geen toeval. Roefs is gewoon een goede keeper.NMGNALLWAYS schreef: ↑ma 02 dec 2024, 15:29
Je snapt dat de ballen die hij vangt ook als reddingen getelt worden en daardoor die statistieken heel weinig zeggen.
Ja dat telt ook mee bij de andere keepers, maar Roefs krijgt gewoon niet zo heel veel ballen op doel in een wedstrijd.
Het lijkt ook wel alsof ze bij Roefs de terugspeelballen ook meetellen als redding, want ik zie hem zelden een redding maken waarvan ik denk... zohé! Het is eerder van... 'hmmm had hij die niet moeten hebben?'
Ik vind het prima als Roefs blijft staan, omdat ik hoop dat hij zijn talent waar gaat maken, maar ik heb er ook vrede mee als Meijer eerdaags in zou grijpen.
- De Kletskop
- Berichten: 27562
- Lid geworden op: zo 03 jun 2007, 22:46
- Locatie: Beuningen
- Contacteer:
Re: Robin Roefs
Ich auchSandertjuh85 schreef: ↑di 03 dec 2024, 06:33En ikbertje schreef: ↑di 03 dec 2024, 05:56En ik.Jeffry74 schreef: ↑ma 02 dec 2024, 17:22Vind jij.Ayub schreef: ↑ma 02 dec 2024, 17:20Ingrijpen zou in dezen betekenen van Gassel opstellen. Als Meijer dat doet is hij echt niet goed bij zijn hoofdJeffry74 schreef: ↑ma 02 dec 2024, 16:54Elke bal die Roefs opraapt en tussen de palen zou zijn gekomen telt als een redding.Gijscoman schreef: ↑ma 02 dec 2024, 15:34
Geen idee wat precies meetelt, maar dat geldt dan ook allemaal voor zijn concurrenten. En natuurlijk kan één statistiek vertekenen, maar de statistieken zijn over het algemeen heel eenduidig m.b.t. Roefs. Hij staat steeds in de top, samen met de keepers van de topclubs, Branderhorst en Didillon. Dat is echt geen toeval. Roefs is gewoon een goede keeper.
Ja dat telt ook mee bij de andere keepers, maar Roefs krijgt gewoon niet zo heel veel ballen op doel in een wedstrijd.
Het lijkt ook wel alsof ze bij Roefs de terugspeelballen ook meetellen als redding, want ik zie hem zelden een redding maken waarvan ik denk... zohé! Het is eerder van... 'hmmm had hij die niet moeten hebben?'
Ik vind het prima als Roefs blijft staan, omdat ik hoop dat hij zijn talent waar gaat maken, maar ik heb er ook vrede mee als Meijer eerdaags in zou grijpen.
Al moet ik zeggen dat ik het hier wel mee eens ben:
Re: Robin Roefs
Mja de laatste bal tegen Ajax was knap gepakt, kreeg ook complimentje van Klaassen. Maar ja klopt wel iets te vaak houdbare balen die er door glippenDe Kletskop schreef: ↑di 03 dec 2024, 08:18Ich auchSandertjuh85 schreef: ↑di 03 dec 2024, 06:33En ikbertje schreef: ↑di 03 dec 2024, 05:56En ik.Jeffry74 schreef: ↑ma 02 dec 2024, 17:22Vind jij.Ayub schreef: ↑ma 02 dec 2024, 17:20Ingrijpen zou in dezen betekenen van Gassel opstellen. Als Meijer dat doet is hij echt niet goed bij zijn hoofdJeffry74 schreef: ↑ma 02 dec 2024, 16:54Elke bal die Roefs opraapt en tussen de palen zou zijn gekomen telt als een redding.
Ja dat telt ook mee bij de andere keepers, maar Roefs krijgt gewoon niet zo heel veel ballen op doel in een wedstrijd.
Het lijkt ook wel alsof ze bij Roefs de terugspeelballen ook meetellen als redding, want ik zie hem zelden een redding maken waarvan ik denk... zohé! Het is eerder van... 'hmmm had hij die niet moeten hebben?'
Ik vind het prima als Roefs blijft staan, omdat ik hoop dat hij zijn talent waar gaat maken, maar ik heb er ook vrede mee als Meijer eerdaags in zou grijpen.
Al moet ik zeggen dat ik het hier wel mee eens ben:
Re: Robin Roefs
Ik denk ook niet dat er iemand gaat ontkennen dat hij niet in een goede fase zit. Het gaat allemaal wat te traag, ziet er wat angstig uit en er zitten wat fouten tussen. Maar nu moet je juist vertrouwen houden, zeker aangezien wat erachter zit helemaal niks beter is.Veugel schreef: ↑di 03 dec 2024, 08:25Mja de laatste bal tegen Ajax was knap gepakt, kreeg ook complimentje van Klaassen. Maar ja klopt wel iets te vaak houdbare balen die er door glippenDe Kletskop schreef: ↑di 03 dec 2024, 08:18Ich auch
Al moet ik zeggen dat ik het hier wel mee eens ben:
Sticks and stones may break my bones, but there will always be something to offend a feminist.
Re: Robin Roefs
Precies dit. En niet alleen is van Gassel niks beter, Roefs heeft aangetoond talentvol te zijn en is daarmee van grote waarde voor NEC in de toekomst. Dan laat ik liever hem wat langer staanbertje schreef: ↑di 03 dec 2024, 09:53Ik denk ook niet dat er iemand gaat ontkennen dat hij niet in een goede fase zit. Het gaat allemaal wat te traag, ziet er wat angstig uit en er zitten wat fouten tussen. Maar nu moet je juist vertrouwen houden, zeker aangezien wat erachter zit helemaal niks beter is.Veugel schreef: ↑di 03 dec 2024, 08:25Mja de laatste bal tegen Ajax was knap gepakt, kreeg ook complimentje van Klaassen. Maar ja klopt wel iets te vaak houdbare balen die er door glippenDe Kletskop schreef: ↑di 03 dec 2024, 08:18Ich auch
Al moet ik zeggen dat ik het hier wel mee eens ben:
Jij schat dus echt van Gassel hoger in op het moment?
Wie is er online
Gebruikers op dit forum: Boer Janssen, Koenjo, Vak_M, Wijchenunited en 21 gasten