SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

Fantastische opening supportershome

Afbeelding voor Fantastische opening supportershome
18 januari 2016

Gisteren is Supportershome ‘De Schup’ officieel geopend. Het was voor onze vereniging een memorabel moment. Oprichter en erelid Klaas van der Veen onthulde de naam van het home en knipte vervolgens het lintje door waarna de deuren werden geopend. Als verrassing schonk Jack Bongers de eerste 100 liter bier waardoor alle vroege bezoekers het eerste rondje cadeau kregen. Het home puilde uit en de reacties waren overweldigend. Na de wedstrijd was het een groot feest met Duo Decibel en als verrassing weer 100 liter bier. De aanbieding van horecapartner YveY (6 drankjes halen, 4 betalen) viel eveneens goed in de smaak. 

De Supportersvereniging kijkt zeer trots terug op deze opening en dankt alle bezoekers voor hun komst. Dit feest was de opmaat voor de komende wedstrijden waarbij dit home moet uitgroeien tot een gezellige ontmoetingsplek voor alle supporters. 

Klik hier voor meer foto’s van Rob Koppers!