SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

Erehaag voor Frits Leerentveld

Afbeelding voor Erehaag voor Frits Leerentveld
6 september 2021

Met droefheid hebben wij kennis genomen dat vrijdag Frits Leerentveld is overleden. Hij is 74 jaar oud geworden.

Frits is vele jaren lid geweest van onze vereniging en bezocht samen met zijn broer Bert vrijwel alle uitwedstrijden in onze Uli & Gier bus. Afgelopen jaar moest hij vanwege zijn slechter wordende gezondheid verhuizen naar een verzorgingshuis. Ondanks zijn gezondheid had hij altijd nog de zin en energie om de wedstrijden van NEC vanaf de invalidentribune te bekijken. Ook was hij onlangs nog op onze jaarlijkse vrijwilligersbarbecue en genoot hij van het samenzijn met alle NEC-supporters. Dinsdag kreeg hij een hartstilstand waar hij niet meer van is hersteld.

Woensdag 8 september aanstaande vindt de crematieplechtigheid plaats. Om 11.00 uur zal Frits een laatste ronde langs het Goffertstadion maken. Vanuit NEC en SV NEC roepen wij ook op om een erehaag te maken, om zo Frits de laatste keer te eren. De crematie zelf zal in besloten kring plaatsvinden. 

Het bestuur van de Supportersvereniging wenst zijn familie en iedereen die hem persoonlijk gekend heeft veel sterkte met dit verlies.