SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

Eredivisie Live vanaf SV-plein

Afbeelding voor Eredivisie Live vanaf SV-plein
14 februari 2013

Vrijdag staat het SV-plein in het teken van de live-uitzending van Eredivisie Live. Presentatoren Humberto Tan en Jan van Halst zullen vooraf ter plaatse vooruitblikken op de wedstrijd tegen VVV. Ook in de rust en na de wedstrijd zullen de twee heren live de wedstrijd voorzien van een analyse en een interview met de ‘Man Of The Match’ rechtstreeks vanaf het SV-plein. Barbara Barend zal vanaf het SV-plein een interview afnemen met technisch directeur Carlos Aalbers.

Deze week is er druk gewerkt aan het plaatsen van extra voorzieningen op het plein. Waar er voorheen één bar was, staan er er nu twee. Bovendien komt er binnenkort ook een groot televisiescherm zodat de overige Eredivisie wedstrijden live vanaf het plein te volgen zijn.

Ook de tap zal tegen VVV-Venlo weer open staan! Kom dus vrijdag voor de wedstrijd naar het SV-pleinen warm jezelf daar op onder het genot van erwtensoep en een heerlijk broodje beenham.