SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

EnergieFlex en SV zorgen voor ‘vuurwerk’ voorafgaand aan de derby

Afbeelding voor EnergieFlex en SV zorgen voor ‘vuurwerk’ voorafgaand aan de derby
21 oktober 2016

Zondag 23 oktober wordt de Gelderse derby gespeeld in het Goffertstadion. Een wedstrijd waar heel Gelderland al maanden naar uitkijkt.

Niet alleen vanwege de sportieve confrontatie op het veld, maar ook door de aanloop naar de wedstrijd. Met veel sfeer, passie, creativiteit en humor maken we ons op voor het hoogtepunt van dit voetbalseizoen. Het is een mooie traditie om samen met supporters, vrijwilligers, medewerkers en business partners voor een overweldigende en aanstekelijke sfeer te zorgen. Dat is #SamenBeterNEC. 

Wij zijn trots dat onze hoofdsponsor EnergieFlex en de Supportersvereniging de handen ineen hebben geslagen en gezamenlijk een spetterend vuurwerk verzorgen voorafgaand aan deze wedstrijd. Wij wensen iedereen een sportieve en sfeervolle derby. Tot zondag!