SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

Doe mee met het SV NEC Zaalvoetbaltoernooi!

Afbeelding voor Doe mee met het SV NEC Zaalvoetbaltoernooi!
6 september 2015

De Supportersvereniging organiseert weer een zaalvoetbaltoernooi. Het toernooi vindt op zaterdag 10 oktober 2015 plaats in de Olympic Hal in Wijchen van ca. 18.00 tot 23.00 uur. Deelname is gratis! 

Inschrijven kan tot uiterlijk 30 september. Minimaal 4 leden moeten per team lid zijn van onze vereniging. Je ontvangt van ons een aparte bevestiging als de inschrijving is geaccepteerd. Indien niet 4 teamleden lid zijn, vul dan het formulier in en we zullen de aanvraag bekijken.

Het toernooi wordt vooral voor de gezelligheid georganiseerd. Deelname is dan ook gratis. We adviseren professionele teams die voor de prijzen willen voetballen om niet deel te nemen aan dit toernooi. Sportiviteit staat tijdens het toernooi hoog in het vaandel. De wedstrijden worden geleid door ervaren scheidsrechters. Bij wangedrag richting scheidsrechter en tegenstander zal er streng worden opgetreden en volgt uitsluitsel van de speler of het team.

Inschrijven kan via www.svnec.nl/zaalvoetbaltoernooi. Doe ook mee!