SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

De Supportersvereniging zoekt versterking!

Afbeelding voor De Supportersvereniging zoekt versterking!
18 juli 2012

Wij zoeken een nieuw enthousiast bestuurslid voor de Supportersvereniging. Als bestuurslid van de SV maak je deel uit van een gezellig en gedreven team van in totaal vijf bestuursleden. Wij werken op vrijwillige basis met onkostenvergoeding. Herken jij jezelf in onderstaande kenmerken en heb je interesse om de rol van bestuurslid te vervullen, neem dan meteen contact op!

Heb je een binding met N.E.C. en bezoek je regelmatig wedstrijden (het bezoeken van uitwedstrijden is een pre)?
Ben je enthousiast, creatief en positief kritisch?
Ben je bereid minimaal eens per twee weken te vergaderen en tijd te investeren in de SV?
En heb je ervaring op het gebied van financiële administratie (toekomstig penningmeester)?

Meld je dan nu aan!

Tevens zoeken wij meerdere vrijwilligers voor de Supportersvereniging, met name voor hand- en spandiensten tijdens wedstrijddagen. Denk hierbij bijvoorbeeld aan het helpen met de vlaggen bij opkomst van de spelers en het bedienen van de opblaasbare tubes achter de goal.

Voor vragen of meer informatie, of om je interesse kenbaar te maken, bel met onze voorzitter Rob Schevers op telefoonnummer 06-22917617 of stuur een e-mail naar bestuur@svnec.nl.