SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

“De stille kracht van NEC”

Afbeelding voor “De stille kracht van NEC”
4 augustus 2017

N.E.C. Doelbewust, SupportersVereniging N.E.C. en het Besiendershuis willen in een serie van 5 of 6 filmische supportersportretten, de ziel en de schoonheid van voetbal te tonen, en de betekenis ervan voor supporters te verbeelden.

We gaan dit doen aan de hand en aantal van zeer persoonlijke verhalen van een doorsnede van bezoekers in het stadion. Persoonlijke drijfveren, gewoontes, rituelen en verhalen van de gewone, ‘stille’ supporter tonen de diepere kracht of misschien wel ‘de ware ziel’ van het N.E.C.-gevoel. Dát deel willen we uitlichten en laten zien. De filmportretten worden geen interviews over dit N.E.C.-gevoel, maar filmische verhalen over de betekenis van de club in het alledaagse doen en laten.
Aanstaande zondag is in De Schup het eerste portret te zien.

Zie voor meer informatie: http://www.besiendershuis.com/de-stille-kracht-van-nijmegen-eendracht-combinatie