SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

De grote NEC kenner quiz 2015

Afbeelding voor De grote NEC kenner quiz 2015
10 oktober 2015

Zaterdag 14 november, een dag voor het 115-jarig jubileum van de club, vindt weer de jaarlijkse NEC kenner quiz van stichting De Bloedkuul plaats.Een avond vol nostalgie, dieptepunten, hoogtepunten en zaken die nooit vergeten mogen worden. Onder het genot van een drankje in de ene hand en het stemkastje in de andere hand, testen wij je NEC kennis.

Meedoen? Geef je team van minimaal 2 en maximaal 3 personen op via bloedkuul@gmail.com. Vermeld duidelijk de naam van de teamleden én de teamnaam. Dankzij de fijne medewerking van Schaap events, Dedicated, Yvey, Yabocomm, NEC en presentator Jochem van Gelder is de deelname ook dit jaar weer gratis. 

De deuren van de Jupiler Lounge staan 14 november vanaf 19.00 uur voor jullie open. De eerste ronde zal rond 19.30 starten. Heb je geen team en wil je toch meedoen? Kom gewoon, er kunnen ter plekke vast nog teams gevormd worden. Kijken mag natuurlijk ook.