SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

De Gelderse derby wordt op het veld gespeeld!

Afbeelding voor De Gelderse derby wordt op het veld gespeeld!
9 mei 2012

NEC heeft de play-offs gehaald en mag zich nu opmaken voor een dubbele confrontatie tegen Vitesse. De vorige derby in het Gelredome was naast een sportief succes, ook succesvol omdat er geen ongeregeldheden waren.

De Supportersvereniging wil nog steeds dat zoveel mogelijk supporters de wedstrijden kunnen bezoeken. In het overleg dat de beide supportersverenigingen, clubs, veiligheidscoördinators en autoriteiten hebben gehad, is weer benadrukt dat er zich geen ongeregeldheden in en buiten het stadion mogen voordoen. De consequenties die de clubs hieraan verbinden zijn dan onherroepelijk: het bezoek van de derby door uitsupporters is dan afgelopen. En dat is wat beide supportersverenigingen niet willen; de derby moet blijven voortbestaan. Met passie en strijd, maar wel op het veld!

Laten we NEC op een positieve manier Europa in schreeuwen! Op naar een succesvolle tweestrijd!

Supportersvereniging NEC