SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

Boete zoon Henk Cornelissen ‘buitenproportioneel en misplaatst’

Afbeelding voor Boete zoon Henk Cornelissen ‘buitenproportioneel en misplaatst’
12 november 2019

De Supportersvereniging heeft met zeer veel verbazing kennisgenomen van het bericht dat HKN East Side gisteren plaatste over de boete van Mitchel Cornelissen. Hij was aanwezig bij de herdenking van zijn vader Henk Cornelissen, tijdens de Open Dag van NEC, maar kreeg een boete van 189 euro omdat hij volgens de politie de voorwaarden van zijn stadionverbod schond. Die staan hem niet toe 2 uur voor een wedstrijd De Goffert te bezoeken. Het betrof echter een oefenwedstrijd tijdens de Open Dag die 2 uur later plaatsvond.

SV NEC vindt deze boete buitenproportioneel en volstrekt misplaatst. We hebben de directie van NEC vandaag verzocht als club hier een standpunt over in te nemen en contact te leggen met het Team Voetbal van Politie Nijmegen.

[Update] N.a.v. ons bericht heeft NEC contact met ons gezocht en hebben zij hun reactie gegeven. Dit hebben wij gedeeld met de HKN East Side.