SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

Bloedkuul organiseert weer de Grote NEC kenner Quiz

Afbeelding voor Bloedkuul organiseert weer de Grote NEC kenner Quiz
26 september 2016

Vrijdag 11 november vindt de jaarlijkse NEC kenner quiz van stichting De Bloedkuul plaats. Een paar dagen voor de verjaardag van de club gaan we jullie NEC kennis testen.

Ook deze editie kunnen jullie weer de stemkastjes in de hand houden en kijken hoeveel je nog weet over alle hoogtepunten, dieptepunten, oude helden en andere zaken die onze club zo mooi maken.Meedoen? Geef je team van minimaal 2 en maximaal 3 personen op via bloedkuul@gmail.com. Vermeld duidelijk de naam van de teamleden én de teamnaam.

Ook dit jaar krijgen we weer fijne medewerking van Schaap events, Dedicated, Ivey, VIB Rob van Horssen bv, Yabocomm, NEC en presentator Jochem van Gelder. Deelname is ook dit jaar weer gratis!De deuren van de Jupiler lounge staan 11 november vanaf 19.00 uur voor jullie open. De eerste ronde zal rond 19.30 starten. Heb je geen team en wil je toch meedoen? Kom gewoon, er kunnen ter plekke vast nog teams gevormd worden en kijken mag natuurlijk ook.

Stichting De Bloedkuul.