SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

Bezoek met de SV “Keulen by night”

Afbeelding voor Bezoek met de SV “Keulen by night”
25 september 2012

Wanneer kan je het best een kerstmarkt bezoeken? Juist, ’s avonds in het donker als duizenden lampjes branden. Gezellig een mok glühwein drinken en genieten van de kerststemming die zeker op de markt in Keulen te vinden is.

De Supportersvereniging gaat nu voor de 14e keer een bezoek brengen aan een kerstmarkt. We gaan op zaterdag 1 december.

We vertrekken om 11.15 uur vanaf de parkeerplaats naast McDonalds in Beuningen A73 (buslijn 11). Je kan ook gebruik maken van de tussenstop die we maken in Hatert. Hier stoppen we om 11.30 uur t.h.v. de bushalte tegenover de Emté supermarkt.

Het vertrek ’s avonds uit Keulen is om 22.00 uur. Verwachte thuiskomst 24.00 uur.

Deelnameprijs € 18,00 per persoon. Opgeven kan via www.svnec.nl/kerstmarkt2013 of tijdens thuiswedstrijden bij de Skihut achter de Gofferttribune.
Nadere inlichtingen kan je krijgen bij Johan, tel. 06-53904422 (na 17.00 uur).