SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

Bespaar kosten: factuur per e-mail!

Afbeelding voor Bespaar kosten: factuur per e-mail!
11 april 2018

In mei vindt de jaarlijkse incasso van de contributie plaats. Net als vorig jaar werken wij weer samen met ClubCollect. Via e-mail, post of sms sturen wij een link naar je persoonlijke pagina waar je je contributie kan betalen. Van ongeveer de helft van alle leden hebben wij het mailadres. De andere helft krijgt de factuur per post. Als wij van iedereen het juiste mailadres hebben, scheelt dit de SV zo’n 1000 euro aan portokosten per jaar. Een bedrag dat we goed kunnen gebruiken voor bijvoorbeeld het goedkoper maken van uitwedstrijden.

Help mee en zorg ervoor dat je mailadres bekend is. Stuur je gegevens naar ledenadmin@svnec.nl en we zullen het voor de incasso verwerken.