SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

Beginfeest na NEC-Vitesse; warming-up voor derby

Afbeelding voor Beginfeest na NEC-Vitesse; warming-up voor derby
11 september 2011

Ieder jaar organiseert de Supportersvereniging een begin- en eindfeest. Het zijn de jaarlijkse momenten waarbij de supporters kennis kunnen maken met de nieuwe spelers- en stafleden of juist, aan het einde van het seizoen, persoonlijk afscheid van ze kunnen nemen.

Het beginfeest is dit jaar vastgesteld op zondag 16 oktober, rond de thuiswedstrijd tegen Vitesse (aanvang 12.30 uur). Voor de wedstrijd is er al een warming-up met een discotheek vanaf 10.30 uur. Na de wedstrijd zal het feest duren tot 17.30 uur .

Toegang is alleen voor leden van de Supportersvereniging NEC (op vertoon van de ledenpas, niet van de seizoenkaart). Per lid is één introducé toegestaan.