SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

Beginfeest met Stef Ekkel!

Afbeelding voor Beginfeest met Stef Ekkel!
29 augustus 2019

Op vrijdag 27 september organiseert de Supportersvereniging een spetterend beginfeest. Stef Ekkel zal tijdens deze avond een optreden verzorgen. Hij is bekend van de hits “De Woonboot, Waarheen waarvoor en Liever te dik in de kist”. Croonsound verzorgt de verdere muzikale omlijsting.

Het feest wordt georganiseerd na de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles in ons supportershome De Schup. De deuren gaan direct open na het laatste fluitsignaal (ca. 21.45 uur). Rond 22.45 uur zal de NEC-selectie verwacht worden. Om 23.30 uur zal Stef Ekkel optreden. Einde van het feest is om 01.00 uur.

Ieder lid van de SV krijgt nog eens twee gratis consumpties en een lot om kans te maken op een gesigneerd NEC-shirt. Deze zijn op vertoon van een geldige ledenpas af te halen bij het kantoor van de SV in de Schup.

Nog niet lid van de SV? Word dan lid voor slechts 18 euro per jaar (18- en 65+ betalen 9 euro).

We hebben een extra artiest toegevoegd aan het programma: Donny van der Roest.