SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

Beginfeest met Ronnie Ruysdael!

Afbeelding voor Beginfeest met Ronnie Ruysdael!
26 juli 2018

Japapapa….. De Supportersvereniging begint het seizoen met een spetterend beginfeest! Niemand minder dan Ronnie Ruysdael zal een optreden verzorgen deze avond.

Het feest wordt georganiseerd na de eerste thuiswedstrijd tegen Cambuur Leeuwarden in het supportershome De Schup op vrijdag 17 augustus. De deuren gaan direct open na het laatste fluitsignaal (ca. 21.45 uur).

Rond 22.45 uur zal de NEC-selectie verwacht worden. Om 0.00 uur zal Ronnie Ruysdael op zijn eigen wijze het feest afsluiten waarbij natuurlijk zijn hit “Nijmegen” niet zal ontbreken.

Toegang alleen voor leden van de Supportersvereniging op vertoon van ledenpas. Controle aan de deur. Per lid 1 introducee gratis toegang. Niet lid? Word dan lid voor slechts 18 euro per jaar (18- en 65+ betalen 9 euro).