SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

ALV op 13 februari om 19.15 uur in De Goffert

Afbeelding voor ALV op 13 februari om 19.15 uur in De Goffert
5 februari 2017

Vanwege de Supportersavond vindt de ingelaste Algemene Ledenvergadering (ALV) plaats op maandag 13 februari om 19.15 uur in de Oude bestuurskamer in het Goffertstadion. Het is een korte ALV waarbij de concept-statutenwijzigingen opnieuw worden voorgelegd en in stemming worden gebracht. 

Tijdens de ALV van 21 november 2016 zijn de concept-statuten gepresenteerd welke het bestuur graag wil doorvoeren wegens de gedateerde huidige statuten. Echter was gedurende deze ALV niet 2/3 van de leden aanwezig en is het besluit tot doorvoeren van deze concept-statuten niet geldig.

Derhalve dient er een nieuwe Algemene Ledenvergadering te worden gepland. Tijdens deze ALV zullen de concept-statutenwijzigingen opnieuw worden voorgelegd aan de leden en in stemming worden gebracht. De nieuwe ALV zal plaatsvinden op maandag 13 februari 2017 om 19.15 uur. Locatie is de Oude bestuurskamer in het Goffertstadion. Daarna zal vanaf 20.00 uur in de Brasserie de NEC Supportersavond plaatsvinden.

Klik hier voor de voorgestelde wijzigingen.