SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

Alle wedstrijden 3e periode toch live

Afbeelding voor Alle wedstrijden 3e periode toch live
12 januari 2021

Alle duels in de derde periode worden toch live uitgezonden. Wegens financiële redenen leek NEC de komende weken een aantal keren niet live op ESPN te zien zijn, maar op initiatief van Supporterscollectief Nederland werd nogmaals over dit besluit gesproken. Alle partijen dragen hun steentje bij: CED, KNVB, ESPN, hoofdsponsor Keuken Kampioen, de clubs én de supporters.

Supporterscollectief Nederland heeft een crowdfunding gestart om de clubs te helpen om deze uitzendingen financieel mogelijk te maken. Per club bedragen de kosten 25.000 euro; veel clubs hebben dit geld niet meer na bijna een jaar zonder publiek. Kijk op deze pagina voor de inzamelingsactie.