SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

Algemene ledenvergadering op 28 september

Afbeelding voor Algemene ledenvergadering op 28 september
8 september 2020

Op maandag 28 september vindt de Algemene Ledenvergadering plaats. Tijdens deze vergadering kijken we terug op het afgelopen seizoen en blikken we vooruit naar het komende seizoen. De kascontrole zal zijn verslag doen en er vindt de bestuursverkiezing plaats. De vergadering start om 20.00 uur (inloop vanaf 19.30 uur) bij De Eendracht (niet in De Schup).

Komend jaar wordt een bijzonder seizoen in verband met de coronamaatregelen. Het bestuur gaat graag met u het gesprek aan hoe wij als vereniging invulling kunnen geven aan dit jaar. We hopen dan ook op een grote opkomst.

Vanwege corona is aanmelden voor deze vergadering verplicht. Dat kan via e-mailadres sv@svnec.nl.

Klik hier voor de agenda.