SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

Aanstaande maandag NEC Supportersavond

Afbeelding voor Aanstaande maandag NEC Supportersavond
20 februari 2013

Aanstaande maandag 25 februari wordt er weer een NEC supportersavond georganiseerd. Vanaf 20.00 uur is iedereen van harte welkom in de Jupiler Lounge (voorheen: De Gaanderij) in het Goffertstadion.

Om 20.30 uur begint het programma waarin o.a. door commercieel directeur Bart van Ingen en technisch directeur Carlos Aalbers gesproken zal worden over het supportersbeleid, communicatie, bestuurswisselingen en de financiële situatie. De nieuwe (interim) voorzitter van de RvC, Ton van Gaalen, zal aanschuiven om zich voor te stellen en vragen te beantwoorden.

De avond wordt afgesloten met NEC-spelers Ruud Boymans en Erik Falkenburg. Sportjournalist Danny van den Broek van De Gelderlander zal vragen van supporters aan beide heren voorleggen.